اخبار
 انتشار: 16 بهمن 1397
   مشاهده: 226

  جمع آوری قلیان فروشان از بلوارهای ساحلی شرق و غرب و پارک هفت جام نرگس

   معاون خدمات شهری از آغاز عملیات پاکسازی بلوارهای ساحلی شرق و غرب و پارک هفت جام نرگس از وجود قلیان فروشان خبر داد.

به گزارش اداره ارتباطات حوزه معاونت خدمات شهری، علیرضا عالی پور با اعلام این خبر گفت: این اقدامات در راستای مصوبات شورای بهداشت استان و شهرستان و بمنظور اجرای قانون جامع کنترل و مبارزه ملی با دخانیات در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: در این اقدام که با حضور نیروهای اجرائیات شهرداری اهواز و نمایندگان شبکه بهداشت شهرستان اهواز و عوامل پلیس فرماندهی انتظامی اهواز صورت گرفت، تعداد 600 جام قلیان، 5 دستگاه موتور، 90 عدد صندلی، 5 دستگاه خودرو و یک دستگاه اره برقی که متعلق به عرضه کنندگان قلیان بود نیز با کمک نیروی انتظامی توقیف شد که پس از طی مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل داده خواهد شد.

معاون خدمات شهری با اشاره به معضلاتی که بواسطه حضور قلیان فروشان شاهد آن هستیم اظهار کرد: شکستن شاخه درختان و نیمکت های چوبی بمنظور استفاده بعنوان زغال قلیان و سوزاندن و برپا کردن آتش بر روی چمن که توسط این عرضه کنندگان صورت می گرفت از جمله معضلاتی بود که با اجرای این طرح از این روند نامتعارف جلوگیری بعمل آمد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به در پیش بودن ایام نوروز و لزوم فراهم ساختن ساختار مناسب در پارکها و معابر شهری این اقدام در قالب طرح های جمع آوری  و پاکسازی تا پایان تعطیلات نوروز ادامه خواهد داشت.

نویسنده خبر: و. کریمی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها