اخبار
 انتشار: 16 بهمن 1397
   مشاهده: 317

  اختتامیه جشنواره امتداد برگزار شد

  به گزارش امور ارتباطات سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری، احمد سراج معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز روز گذشته از برگزاری اختتامیه جشنواره شعر، سرود و تکخوانی امتداد در تالار شهید جمالپور خبر داد.

احمد سراج در آیین اختتامیه جشنواره ضمن خوش آمدگویی به همه حاضرین در اختتامیه گفت: همکاری و هماهنگی چندین نهاد فرهنگی از جمله معاونت فرهنگی سپاه حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف)، بنیاد شهید و شهرداری اهواز، در راستای لبیک به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص ارج نهادن به شعر و سرود انقلابی، منجر به آفرینش جشنواره امتداد شد. این جشنواره می تواند به یک جریان ممتاز فرهنگی تبدیل شود.

وی ادامه داد: علیرغم وجود چندین نهاد فرهنگی در شهر، هم چنان بسیاری از جوانان امکان ارائه آثار خود را با موضوع انقلاب ندارند. تلاش این جشنواره پر کردن چنین خلائی بوده است.

سراج در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به جایگاه جمهوری اسلامی ایران افزود: امروز می بینیم که با گذشت 40 سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، جایگاه ایران در منطقه غرب آسیا بسیار مهم ارزیابی می شود. در تمامی معادلات منطقه غرب آسیا ایران به عنوان یک وزنه درنظر گرفته می شود.

معاون شهردار با اشاره به کیفیت بالای آثار رسیده به جشنواره خاطر نشان کرد: برنامه ریزی ها جهت اجرای گروه های سرود در برنامه های مختلف مناسبتی به منظور پاسداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی صورت گرفته است. هم چنین در روز 22 بهمن و همزمان با راهپیمایی، شاهد اجرای زنده گروه های سرود خواهیم بود.

به گزارش امور ارتباطات پس از صحبت های معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز و اجرای چند گروه سرود، جوایز به گروه های برتر تعلق گرفت.

 

نویسنده خبر: ع. نبوی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها