اخبار
 انتشار: 17 بهمن 1397
   مشاهده: 136

  اولین باشگاه ترویج کتابخوانی در کتابخانه شهید دلفی برگزار شد

  به گزارش امور ارتباطات سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری، محسن ابراهیمی رییس اداره کتابخانه های این سازمان از از برگزاری اولین باشگاه ترویج کتابخوانی در کتابخانه شهید دلفی خبر داد.

محسن ابراهیمی با اعلام این خبر گفت: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اولین باشگاه ترویج کتابخوانی، نقد و بررسی، معرفی کتاب و اکران فیلم برای مادران و فرزندان مقطع سنی کودک و نوجوان به مدت 2 ساعت از ساعت 16 الی 18 برگزار شد.

وی ادامه داد: در اولین برنامه این باشگاه، معرفی چند عنوان کتاب از جمله کتاب خاطرات سفیر به نویسندگی نیلوفر شادمهری، در دستور کار قرار گرفت. نکته قابل توجه آن که این اثر مورد تحسین مقام معظم رهبری قرار گرفته و ایشان مطالعه کتاب را به بانوان توصیه کرده بودند.

وی افزود: در ادامه 2 فیلم کوتاه با موضوعات بیانات مقام معظم رهبری در خصوص ایام الله دهه فجر و ضرورت کتابخوانی در بین نسل جوان و نوجوان پخش شد.

ابراهیمی در پایان گفت: پس از نمایش فیلم ها در خصوص ضرورت کتاب و کتابخوانی در بین رده های سنی مختلف و تشویق مادران به امر کتابخوانی پرداخته شد.

به گزارش اداره ارتباطات، برنامه های مرتبط با کتاب و مطالعه در هفته های آینده در سایر کتابخانه های سراهای محله برگزار شد.

نویسنده خبر: ع. نبوی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها