اخبار
 انتشار: 17 بهمن 1397
   مشاهده: 101

  آغاز عملیات لوله گذاری و احداث سپتیک در بلوار پاسداران توسط منطقه 3

  مدیر منطقه 3 شهرداری اهواز از شروع عملیات لوله گذاری دفع آبهای سطحی و احداث سپتیک جدید در بلوار پاسداران خبر داد.
به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه 3 ، مجتبی یوسفی مدیر منطقه با بیان این مطلب گفت: به منظور ارائه خدمات هرچه بیشتر به شهروندان و اجرای کار اصولی و زیر ساختی، عملیات حفاری و لوله گذاری برای احداث سپتیک و رفع مشکل آبگرفتگی بلوار پاسداران در باند رفت به سمت میدان فرودگاه از روز گذشته با تلاش و همکاری عوامل فنی و عمرانی و خدماتی این منطقه آغاز شد.
مدیر منطقه 3 با اشاره به لزوم اجرای این پروژه پس از بررسی و کارشناسی های انجام شده به منظور رفع اساسی مشکل آبگرفتگی های سطحی نقطه پر تردد بلوار پاسداران روبروی شرکت ملی حفاری گفت: از ساعات ابتدایی عصر روز گذشته سه شنبه 16 بهمن ماه، عملیات کاترزنی سطح آسفالت به همراه گودبرداری سپتیک آغاز و انجام شد. این عملیات شامل 80 متر لوله گذاری از نوع 750، 150 متر لوله 250 ، احداث 10 حوضچه رسوب گیر ، احداث سپتیک و در نهایت ترمیم نقطه انجام شده و روکش آسفالت است.
در این اقدام ضربتی بعلت وجود تاسیسات زیر بنایی مهم، عوامل شرکت گاز و برق با هماهنگی های لازم صورت گرفته در محل پروژه حضور داشتند تا در صورت بروز مشکل احتمالی اقدامات فوری را بکار گیرند.
گفتنی است عملیات روکش آسفالت باند غربی بلوار پاسداران از محدوده کوی جواهری تا میدان فرودگاه از ساعات پایانی امشب ،17 بهمن ماه آغاز و تکمیل خواهد شد .

نویسنده خبر: آمنه عفری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها