اخبار
 انتشار: 17 بهمن 1397
   مشاهده: 134

  پیگیری های معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی دو بی خانمان را صاحب هویت کرد

   به گزارش امور ارتباطات معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری، مریم بابا احمدی رئیس اداره آسیب های اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز از پیگیری های شبانه روزی معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی در رسیدگی به دو بی خانمان خبر داد.

 مریم بابا احمدی با اعلام خبر فوق گفت: یک زن به همراه فرزند 18 ساله خود که در جریان جمع آوری متکدیان و معتادان به سامان سرای شکوفا منتقل شده بودند، با پیگیری کارکنان اردوگاه و رسیدگی به وضعیت آنها، صاحب هویت شدند.

وی در این خصوص اضافه کرد: در جریان رسیدگی وضعیت آنها و تشکیل پرونده جهت تعیین تکلیف و استعلام از مبادی ذیربط مطلع شدیم، این دو فرد صاحب هیچ هویتی نیستند. در این راستا با هماهنگی صورت گرفته با نماینده دادستانی و از طریق اداره ثبت ابتدا شناسنامه برای آنها صادر شد.

رئیس اداره آسیب های اجتماعی در ادامه توضیح داد: دو فرد یاد شده که مادر و فرزند می باشند، در مراحل بعدی به کمیته امداد امام خمینی(ره) معرفی و در مراحل بعدی خانه دار شدند.

این مقام مسئول با تقدیر و تشکر از انجام وظیفه ارگان های یاد شده، تصریح کرد: در صورت هماهنگی مناسب میان مراجع مسئول در امور رسیدگی به متکدیان و افراد بی خانمان می توان شاهد کم شدن آمار اینگونه افراد و در نهایت خاتمه آن در اهواز شد.

نویسنده خبر: ع. نبوی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها