اخبار
 انتشار: 17 بهمن 1397
   مشاهده: 288

  جشن غنچه های انقلاب برگزار شد

به گزارش امور ارتباطات سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری، احمد سراج معاون شهردار و رئیس این سازمان  از برگزاری جشن غنچه های انقلاب به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و با مشارکت تعدادی از خانه های بازی در تالار شهید جمالپور برگزار شد.

 احمد سراج با اعلام خبر فوق گفت: جشن غنچه های انقلاب به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با مشارکت خانه ها ی بازی و فرآموز که مجوز آنها از سوی شورای واگذاری خانه های بازی و فرآموز صادر شده بود، در تالار شهید جمالپور برگزار شد.

وی اظهار کرد: با توجه به فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ضرورت انجام یک ویژه برنامه مختص کودکان به شدت احساس می شد. در این رابطه با مشارکت تعدادی از خانه های بازی و فرآموز یک جشن شاد ویژه کودکان برنامه ریزی شد.

معاون فرهنگی اجتماعی ورزشی شهردار ادامه داد: غنچه های انقلاب دارای برنامه های بسیار شاد و مفرحی بود. از جمله عمو سعید (سعید بهبهانی) مجری محبوب برنامه های کودک به همراه گروه خود به اجرای برنامه پرداختند. همچنین در این برنامه اجرای نمایش با موضوع آموزش شهروندی، قصه گویی و مسابقه اجرا شد.

نویسنده خبر: ع. نبوی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها