اخبار
 انتشار: 17 بهمن 1397
   مشاهده: 166

  غبار روبی و عطرافشانی مزار شهدا همزمان با فرا رسیدن چهلمین سالروز انقلاب اسلامی

مراسم غبارروبی و عطر افشانی گلزار مطهر شهدا در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید یعقوب موسوی امام جماعت سازمان پسماند ،پرسنل ومدیرعامل سازمان مدیریت پسماند برگزار شد.

   همزمان با فرا رسیدن چهلمین سالروز انقلاب اسلامی، مزار شهدای اهواز غبار روبی و عطرافشانی شد

مراسم غبارروبی و عطر افشانی گلزار مطهر شهدا در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید یعقوب موسوی امام جماعت سازمان پسماند، پرسنل و مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند برگزار شد.

پرسنل سازمان پسماند در مراسم غبارروبی و عطرافشانی همگام با ساير نهادهاي انقلابي در حركتی نمادين با قرائت فاتحه یاد و خاطره حماسه‌سازان هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشتند و با آرمان‌های امام راحل و شهیدان تجدید پیمان کردند.

در این مراسم معنوی، حجت الاسلام والمسلمین سید یعقوب موسوی مسئول اقامه نماز در سازمان پسماند ضمن تأکید بر ادامه راه شهدای گران‌قدر و تجدید پیمان با آرمان‌های انقلاب اسلامی، امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری، یاد و خاطره شهدای گران‌قدر را گرامی داشتند.

حاج آقا موسوی با بيان اينكه اطاعت از ولایت مهم‌ترین درس شهدای اسلام است، بر لزوم زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه تاکید کرد.

وي با اشاره به اينكه شهدا با تقدیم جان خود راه با عزت زیستن و چگونه عزیز بودن را به ما نشان دادند، افزود: شهدابا اهدای خون خود پرچم ولایت را برافراشتند و اجازه ندادند چراغ پرفروغ انقلاب اسلامی خاموش شود.

در این رابطه مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند اظهار کرد :زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از خود شهادت نیست،

وی افزود: وظيفه همه مسئولین و مديران در سطح استان ايجاب مي كند كه توجه بيشتري به اين استان داشته و در راه اشاعه اين فرهنگ ناب به نسل هاي بعد كوشا باشيم..
محمد رضا قنواتی با بيان اينكه زنده نگاه داشتن و ادامه راه شهدا همواره باید در مسیر زندگی همه ما قرار داشته باشد، گفت: پرچم عزتی که بر بام جهان اسلام برافراشته شده مرهون ایثارگری شهداست و وظيفه همه ما گام برداشتن در مسير آنها و پیمان عملی با آنهاست.
وي با اشاره به اینکه شهیدان درس پیروی از حق و حقیقت و تبعیت از ولایت و رهبری را به ما آموختند، تصریح کرد: شهدا سرمایه‌های این نظام و انقلاب اسلامی هستند که در راه اعتلای نظام جمهوری اسلامی، خون پاکشان را هدیه کردند و درس بزرگی که به ما آموختند، تبعیت از ولایت و رهبری است.

گفتنی است ازدیگر اقدامات سازمان پسماند بازدید از خانواده های معظم شهداست که در روزهای آتی انجام        می گیرد.
 

 

 

نویسنده خبر: فرشته موسوی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها