اخبار
 انتشار: 21 بهمن 1397
   مشاهده: 133

  برگزاری مراسم غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدای انقلاب در آرامستان قدیم اهواز

  به گزارش اداره ارتباطات سازمان آرامستانهای شهرداری اهواز روز پنج شنبه هجدهم بهمن ماه مراسم بزرگداشت شهدای انقلاب به همراه غبار روبی و عطر افشانی مزار آنها در آرامستان قدیم اهواز برگزار شد.

برپایه این گزارش در این مراسم که به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی بسیاری از مسئولین و مدیران استانی حضور داشتند، ابتدا فرجیان مدیر کل بنیاد شهید و امو ایثارگران استان خوزستان از پیشرفت جمهوری اسلامی ایران در این 40 سال سخنرانی و بیان کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خورزستان هر چه در توان دارد در خدمت رسانی به خانواده های شهید استان بویژه شهیدان و جانبازان انقلاب اسلامی انجام می دهد.

در ادامه این برنامه کتانباف شهردار محترم اهواز از تلاش شهرداری و سازمان آرامستانها در این چند ساله جهت زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی تقدیر و تشکر کرد و افزود: هر چه این کشور دارد از خون شهدای انقلاب اسلامی بدست آمده و باید این مسئله را به نسل جوان انتقال داد.

سپس حاج آقا امام، مداح اهل بیت به مدیحه سرایی و نوحه خوانی پرداخت و پس از آن آیت اله شفیعی نماینده شهر اهواز در مجلس خبرگان از رشادت ها و از خودگذشتگی های شهیدان ابتدای انقلاب سخن راند و بیان کرد: این شهدا با حرکت داوطلبانه خود این انقلاب را به پیروزی رساندند.

گفتنی است در پایان، مراسم غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدای انقلاب توسط مسئولین و مدیران استان انجام گرفت.

نویسنده خبر: محمد منصوری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها