اخبار
 انتشار: 20 بهمن 1397
   مشاهده: 238

  راه اندازی شبکه اختصاصی امن همراه (APN) توسط سازمان فاوا شهرداری اهواز

  به گزارش اداره ارتباطات سازمان فاوا شهرداری اهواز مدیر عامل این سازمان از راه اندازی شبکه امن سرویس های درون سازمانی(APN) خبر داد.

علوی فاضل در این رابطه گفت: جهت اجرای سرویس های درون سازمانی با استفاده از 1000 سیم کارت دیتا در فاز نخست ایجاد شده و امکان سرویس دهی جهت ارائه خدمات اتوماسیون و سرویسهای تله متری فراهم گشته است.

وی افزود: با استفاده از این سیم کارتها امکان اتصال به شبکه مرکزی شهرداری اهواز بدون نیاز به داشتن اینترنت فراهم شده و امکان انجام دورکاری، ردیابی خودرو ها، اتصال دوربینهای ثبت تخلف و بسیاری خدمات و سرویسهای دیگر بر روی بستری ایمن فراهم شد.

علوی فاضل در ادامه افزود: برای آن دسته از ساختمانها و یا ایستگاه ها که می بایست به شبکه اتوماسیون شهرداری اهواز متصل شوند و  دارای تعداد کاربران محدود می باشند  و ایجاد شبکه رادیویی به صرفه نباشد امکان استفاده از این بستر می باشد. اولین سرویسی که بر روی این بستر فعال شده مربوط به سامانه آتش نشانی(مهار) است که تمامی ایستگاههای آتش نشانی و خودروهای امداد رسان را به این شبکه متصل خواهد کرد و در فازهای بعدی ارائه سیم کارتها به مدیران و آندسته از کارکنان شهرداری اهواز است که نیاز به انجام دورکاری دارند .

مدیر عامل سازمان فاوا در پایان گفت: این خدمت توسط شرکت های اپراتور تامین می شود  و از طریق ایجاد درگاه امن و مستقل و مجزا بر بستر شبکه اپراتور تبادل اطلاعات را در هر لحظه و از هر مکان به ویژه برای سازمان‌هایی که امنیت اطلاعات برای آن ها اهمیت زیادی دارد، تسهیل می‌کند. از مزایای سرویس شبکه امن همراه ، ارتباط دو طرفه و بهنگام ، راه اندازی کم‌هزینه و آسان، امنیت بالا و حفاظت از اطلاعات، دسترسی دائمی و عدم وابستگی به اینترنت می باشد.

نویسنده خبر: م. اسدی نیا
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها