اخبار
 انتشار: 21 بهمن 1397
   مشاهده: 385

  افتتاح کلینیک گیاهپزشکی شهروند

  اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ بعد از ظهر روز جمعه کلینیک گیاهپزشکی شهروند با مشارکت بخش خصوصی و با حضور عبدالزهرا سنواتی رئیس شورای اسلامی کلانشهر اهواز، سید ناصر موسوی نژاد رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر اهواز، سید محسن موسوی زاده عضو شورای اسلامی، حمید امیری فرد مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز و جمعی از سمن ها و دوستداران محیط زیست افتتاح شد.

حمید امیری فرد مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت: احداث کلینیک گیاهپزشکی یکی از اهداف این سازمان بود که با پیگیری های مستمر پرسنل سازمان، همکاری اعضای محترم شورای شهر کلانشهر اهواز و شهردار محترم اهواز، امروز شاهد افتتاح نخستین کلینیک گیاه پزشکی در اهواز هستیم.
وی با بیان اینکه امروز دو کلینیک گیاه پزشکی در شمال و جنوب اهواز همزمان به بهره برداری می رسند، افزود: کلینیک گیاهپزشکی مهدیس در منطقه هشت و کلینیک گیاهپزشکی شهروند در منطقه سه جهت دسترسی راحت تر شهروندان، همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در دهه مبارک فجر به بهره برداری رسیدند.
این مقام مسئول اظهار کرد: خدمات گیاهپزشکی، آموزش شهروندان در قالب طرح همیار سبز و فروش نهال ۲۰ درصد زیر قیمت مصوب بازار از مزایای این کلینیک‌ها می باشد و شهروندان می توانند از آن استفاده نمایند.
مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز خاطرنشان کرد: شروع کاشت ۲۰۰ هکتار از کمربند سبز و احداث مجتمع فروش و عرضه گل و گیاه با مشارکت بخش خصوصی، دو پروژه دیگر این سازمان است که مصادف با روز درختکاری (15 اسفند ماه) کلنگ زنی خواهند شد.
گفتنی است در پایان مراسم افتتاحیه، قلمه های درخت توت و انگور توسط انجمن حامیان توسعه خوزستان بصورت رایگان در اختیار شهروندان قرار گرفت.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها