اخبار
 انتشار: 21 بهمن 1397
   مشاهده: 249

  اختتامیه فراخوان پوستر 4018 برگزار شد

  به گزارش امور ارتباطات معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز، احمد سراج، معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری از برگزاری اختتامیه فراخوان پوستر 4018 خبر داد.

  احمد سراج در جریان اختتامیه فراخوان پوستر 4018 با تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه (سلام الله علیها)، به و گرامیداشت فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اظهار کرد: اولویت فعالیت های معاونت را در خصوص ظرفیت های هنری و خلق این گونه آثار قرار دادیم. این عرصه برای فعالیت سایر هنرمندان در حوزه های مختلف از جمله پوستر، شعر و سرود، تئاتر و تعزیه، خوشنویسی و دیگر هنرها فرصت بسیار خوبی است.

وی ادامه داد: علیرغم اینکه فعالیت چندانی از سوی دیگر متولیان فرهنگی دیده نمی شود، با این حال کارشناسان معاونت به صورت شبانه روزی پیگیر امور فرهنگی و خلق صحنه ای جدید در این خصوص هستند.

سروش بزاز، معاون امور فرهنگی و هنری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهردرای در ابتدای جلسه هدف از برگزاری فراخوان پوستر 4018 را انتقال مفاهیم ارزشی توسط زبان هنر دانست و افزود: به اعتقاد داوران این فراخوان، کارهای بسیار با کیفیتی به هیات داوران ارسال شد.

گفتنی است مقرر شد استفاده از سایر طرح ها جهت فضاسازی شهری است که در اولین فرصت اجرایی خواهد شد.

به گزارش اداره ارتباطات، نفرات اول تا سوم فراخوان پوستر 4018 به شرح ذیل می باشند.

نفر اول: فاطمه طیوب

نفر دوم: مریم دباغ زاده دزفولی

نفر سوم: محمد مهدی ولی زاده

نویسنده خبر: ع. نبوی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها