اخبار
 انتشار: 21 بهمن 1397
   مشاهده: 152

  پیشرفت مراحل احداث سپتیک در بلوار پاسداران توسط منطقه 3

  مدیر منطقه سه شهرداری اهواز از مراحل پیشرفت و ادامه کار احداث سپتیک و لوله گذاری در بلوار پاسداران روبروی شرکت ملی حفاری خبر داد.
به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه 3 اهواز ، مجتبی یوسفی مدیر منطقه در این خصوص گفت: به منظور رفع مشکل آبگرفتگی های سطحی و ارتقاء سطح خدمات رسانی به شهروندان و ساکنین شریف منطقه 3 عملیات لوله گذاری دفع آبهای سطحی در نقطه بحرانی و آبگیر بلوار اصلی پاسداران روبروی شرکت ملی حفاری و احداث سپتیک جمع آوری آبهای سطحی به منظور رفع هرچه سریعتر آبهای ناشی از بارندگی ها با تلاش شبانه روزی عوامل فنی و عمرانی و خدمات شهری منطقه ادامه دارد و رو به پایان است.

وی با اشاره به این مطلب که انجام کار اصولی و زیرساختی از جمله رویکرد و اهداف این منطقه از شهرداری است ادامه داد: علاوه بر اقدامات فوری و ضربتی عوامل زحمتکش این شهرداری در بارندگی های رحمت الهی برای هدایت و رفع آبگرفتگی های سطحی در اسرع وقت با برنامه ریزی و کارشناسی های صورت گرفته و شناسایی نقاط بحرانی و مورد نیاز برای ترمیم زیر ساخت ها، این شهرداری در دو نقطه مهم از بلوار پاسداران در دو باند رفت و برگشت اقدام به احداث سپتیک برای جمع آوری آبهای سطحی کرده است.

وی افزود : کار احداث این سپتیک ها در دو عملیات جداگانه یکی در باند شرقی نبش منازل کوی عابدی انجام شد که با نتیجه مثبت در زمان بارندگی ها همراه بود و سپتیک بعدی که هم اکنون عوامل منطقه سه با همکاری بین بخشی در باند غربی این بلوار روبروی شرکت حفاری مشغول بکار و احداث آن هستند.
گفتنی است با تلاش حوزه فنی و عمرانی این شهرداری هفته گذشته عملیات روکش آسفالت نقطه مقابل این پروژه در باند شرقی بلوار پاسداران با اجرای بیش از 400 متر مربع آسفالت به انجام رسید و زمینه تردد و عبور و مرور بهتر برای شهروندان فراهم شد .

نویسنده خبر: آمنه عفری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها