اخبار
 انتشار: 21 بهمن 1397
   مشاهده: 521

  سردار خادم سید الشهدا: در سایه احساس مسئولیت راه برای آنان که قصد خدمت دارند باز است

   سردار خادم سیدالشهدا فرمانده قرارگاه کربلا در مراسم افتتاح بلوار شهیدان خادم سید اشهدا و پل ولایت گفت:خدا را شاکریم که چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی با افتتاح پل ولایت و بلوار شهیدان خادم سیدالشهدا تقارن دارد و این همزمانی را به فال نیک می گیریم

فرمانده قرارگاه کربلا در جنوب غرب اظهار کرد: زمانی که شهرداری درخواست کرد این پروژه از مسیر گُلف عبور کند، کار مهندسی، حفاظت و ایمنی کارگاه و اقدامات دیگر مورد نیاز توسط ما و سپاه انجام شد و به حضور مقام معظم رهبری ارسال شد که پس از اخذ مجوزات و گردش کار، ایشان نیز فرمودند زمین گلف در اختیار شهرداری قرار بگیرد.

وی افزود: در دوران دفاع مقدس فرماندهان لشکر کسانی بودند که در خط مقدم می جنگیدند و در صحنه بودند و نتیجه حاصل می‌شد بنابراین در اجرای این پروژه نیز شخص استاندار و شهردار پیگیر بودند زیرا اجرای این پروژه سنگین بود و باید کوه را می‌شکافتیم و ذره ذره جلو می‌رفتیم.

 

فرمانده قرارگاه کربلا  در جنوب غرب گفت: بهره‌برداری از این پروژه جهت کاهش مصرف سوخت، آسایش و کاهش زمان مسافت سفر تاثیر بسزایی دارد.

 

این مقام مسئول در خصوص مشخصات کار اظهار کرد: این کوه حدود ۴۸ متر از سطح دریا ارتفاع دارد  که ۶۳۰ هزار مترمکعب از این کوه برداشت کردیم و نزدیک به ۷ هزار متر مکعب سنگ کاری و ۱۱ هزار متر مکعب زیر اساس و ۶ هزار متر اساس کار را انجام دادیم. ۴۲۰۰ متر مکعب بتن ریزی، ۱۳۵ تن آهن  و ۶ تا ۷ متر ارتفاع دیوار بتونی به طول ۴۰۰ متر( ۲۰۰ متر سمت شرق و ۲۰۰ متر به سمت غرب) بود و طول جاده یکهزار و ۲۰۰ متر و عرض جاده و پیاده رو نیز ۴۰ متر است.

این مقام مسئول از همه مسئولین و مهندسانی که شبانه روز کار کردند تشکر و قدردانی کرد و گفت: در سایه احساس مسئولیت، در نظر گرفتن خواست شهروندان و وظیفه شناسی مسئولین و با لطف و عنایت پروردگار راه  برای آنان که قصد خدمت دارند باز می شود.

وی در پایان  خاطرنشان کرد: جا دارد از مسئولین استان به خصوص دکتر شریعتی استاندار خوزستان، کتانباف  شهردار اهواز و رییس و اعضای شورای شهر و آقای کاظمی نژاد دستیار استاندار در امور عمرانی و همه دست اندرکارانی که در این پروژه با جدیت کار را پیش بردند و برادران عزیز در سپاه تشکر و قدردانی  کنم.

 

 

نویسنده خبر:
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها