اخبار
 انتشار: 23 بهمن 1397
   مشاهده: 87

  عملیات جمع آوری آبهای سطحی در بلوار ساحلی، محدوده زیر پل سوم و چهارم

  مدیر منطقه دو با اشاره به بالا آمدن سطح بستر رودخانه و ورود آب در بلوار ساحلی محدوده زیر گذر پل های سوم و چهارم از عملیات جمع آوری آبهای سطحی این محدوده خبر داد.

به گزارش اداره ارتباطات منطقه دو شهرداری اهواز، دغاغله با اشاره به بالا آمدن بستر ضلع غربی رودخانه کارون و آبگرفتگی مسیر تردد خودروها در زیر پلهای سوم و چهارم، بیان کرد: نیروهای خدمات شهری در راستای ایمن سازی، تسهیل در عبور و مرور شهروندان، اقدام به انسداد نقاط پست و کم ارتفاع محدوده این پل ها کرده هم اکنون در حال جمع آوری آبهای موجود در این نقطه هستند.

مدیر منطقه دو اضافه کرد: با توجه به بالا آمدن بستر رودخانه طی هفته گذشته در این نقطه تا کنون مشکلی از نظر آبگرفتگی وجود نداشت ولی با بالا رفتن سطح آب در شب گذشته، نقاط محدوده این پل ها بهمراه پیاده روها که عمدتاً بعنوان زیر گذر کم ارتفاع بوده، موجب آبگرفتگی شد.

وی اظهار کرد: بمنظور جمع آوری و جلوگیری از بازگشت آب به این محدوده، هم اکنون عملیات جمع آوری آبهای سطحی توسط دو اکیپ از نیروهای خدمات شهری این منطقه با نصب پمپ های sp و استقرار تانکرهای مکنده بسرعت در حال رفع آبگرفتگی موجود هستند.

 

 

نویسنده خبر: رضا قاسم پور اهوازی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها