اخبار
 انتشار: 23 بهمن 1397
   مشاهده: 126

  حضور مدیر و کارکنان شهرداری منطقه دو در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن

  مدیر و کارکنان شهرداری منطقه دو اهواز با حضور پرشور خود در راهپیمایی 22 بهمن، بار دیگر با آرمان‌های امام خمینی (ره) بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران، رهبر معظم انقلاب، شهدای گرانقدر و دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی تجدید میثاق کردند.

به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه دو اهواز، دغاغله ضمن تبریک چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار کرد: انقلاب اسلامی در کنار جنبه‌های فرهنگی و اجتماعی، جهان‌بینی یک ملت را تغییر داد.

بنا به این گزارش مدیر و کارکنان شهرداری منطقه دو اهواز روز گذشته در میدان مولوی حضور بهم رسانده و با وحدت و انسجام و همراهی آحاد مردم و اقوام و گروه‌ها پرچم جمهوری اسلامی ایران را در سایه حمایت از مقام معظم رهبری برافراشتند و ایستادگی و همدلی خود را منسجم‌تر از گذشته به دشمنان این مرز و بوم نشان دادند.

وی گفت: برخلاف تصور کسانی که شرایط انقلاب را محدود به زمان خاص می‌دانند، انقلابی بودن، انقلابی ماندن و انقلابی عمل کردن تاریخ انقضا ندارد و حداقل تا زمانی که انقلاب اسلامی به هدف غایی خود یعنی استقرار عدالت به دست حضرت ولی‌عصر (عج) دست پیدا نکند، نمی‌توان برای آن پایانی متصور شد.

مدیر منطقه دو با بیان اینکه کشور بیش از هر زمانی به وحدت، همدلی و مدیریت انقلابی نیاز دارد، افزود: مقام معظم رهبری بارها در خصوص همدلی و همگرایی صحبت کرده‌اند، پیرو فرمایشات ایشان همه مسئولان باید رفتار و گفتار وحدت‌آفرین داشته و این وحدت را در بین مردم نیز تقویت کنند.

دغاغله ادامه داد: کلید پیروزی ما چه در زمان پیروزی انقلاب اسلامی و چه در تمام این سال‌ها چیزی جز وحدت، انسجام و همراهی آحاد مردم و اقوام و گروه‌ها در سایه حمایت از رهبری نبوده است.

مدیر منطقه دو بیان کرد: دشمن از همه ظرفیت‌های خود برای ناکارآمد نشان دادن انقلاب اسلامی استفاده می‌کند، اما جوانان ما روزبه‌روز با معرفت بیشتری پای انقلاب خود ایستاده‌اند و با حضور در عرصه‌های مختلف جهت اعتلای نظام اسلامی گام برمی‌دارند.

 

نویسنده خبر: رضا قاسم پور اهوازی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها