اخبار
 انتشار: 21 اسفند 1397
   مشاهده: 145

  آمادگی پایانه های درون شهری سازمان اتوبوسرانی برای استقبال از بهار

   پایانه های درون شهری سازمان اتوبوسرانی در حال بازسازی، زیباسازی و نو شدن برای استقبال از بهار هستند.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان اتوبوسرانی اهواز (رسارا) پایانه های درون شهری شهید فهمیده ، آزادگان و غدیر و کلیه ایستگاه های مکانیزه و غیر مکانیزه در آستانه سال نو ترمیم و رنگ آمیزی شدند.
محمد نصیری فر مدیر اداره ارتباطات گفت: با توجه به نزدیک شدن به پایان سال و لزوم رفع نواقص در ایستگاه ها و پایانه های درون شهری و در راستای زیباسازی و نوسازی کلیه ایستگاه های اتوبوس و باجه های فروش و شارژ اهواز کارت، دیوارها و جداول رنگ و بوی بهار گرفت.
نصیری فر خاطر نشان کرد: با همکاری شهرداری منطقه یک، لکه گیری آسفالت پایانه آزادگان و رنگ آمیزی جداول آن به صورت شبانه انجام شد.
وی افزود: از بهمن ماه ایستگاه های مکانیزه و غیر مکانیزه واقع در پایانه های درون شهری غدیر، شهید فهمیده ، آزادگان و بخش وسیعی از ایستگاه های سطح شهر مورد بازسازی و رنگ آمیزی قرار گرفت.
مدیر اداره ارتباطات با اشاره به فضاهای تبلیغاتی ایجاد شده در پایانه ها و ایستگاه ها گفت: با توجه به لزوم زیبا سازی و افزایش سطح کیفی خدمات به شهروندان عزیز در پایانه های شهید فهمیده و آزادگان تابلوهایی نصب شده است که از آنها در زمینه های فرهنگی و آموزشی استفاده خواهد شد.
وی در پایان از تلاش های شبانه روزی کلیه همکاران در واحدهای اجرایی و حمل و نقلی، خدماتی، فنی، شبکاری و اداری به دلیل کار خستگی ناپذیر در این روزهای باقیمانده از سال 97 تقدیر کرد.

نویسنده خبر: سیداحمد جزايري
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها