اخبار
 انتشار: 22 اسفند 1397
   مشاهده: 274

  به همت شهرداری اهواز صورت گرفت: اجرای 350کیلومتر خط کشی محوری در سطح شهر اهواز

 معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز از انجام برخی اقدامات مهم ترافیکی در سطح شهر اهواز خبر داد.

محمود لویمی گفت: نصب تجهیزات ترافیکی، بازسازی، رنگ آمیزی و مسقف نمودن پل های عابر پیاده، اصلاحات هندسی، اجرای خط کشی های محوری و عابر پیاده و نقوش، نصب سرعتگیر، رنگ آمیزی جداول و خرید و اجرا و بهسازی و نوسازی ایستگاههای اتوبوس از جمله اقدامات انجام شده در سطح شهر است.

وی افزود: این معاونت در آستانه نوروز 98 و در راستای تکمیل و اتمام پروژه های اجرایی در سال جاری، اقدام به نصب 200 عدد تابلوی راهنمای مسیر، رنگ آمیزی جداول با اعتباری بالغ بر بیست میلیارد ریال،تهیه و نصب تجهیزات ترافیکی به ارزش 15 میلیارد ریال، بهسازی ایستگاههای اتوبوس و اجرای بیش از 350 کیلومتر خط کشی محوری معابر در سطح شهر نموده است.

لویمی در خصوص خط کشی محوری معابر در سطح شهر نیزتصریح کرد: تا کنون بیش از 350 کیلومتر خط کشی محوری به صورت ممتد و منقطع در سطح مناطق هشتگانه انجام شد که شامل 164 بلوک عابر در سطح منطقه پنج، خط کشی محوری پل ولایت، مسیر شهرک اکباتان، بلوار گلستان (از میدان ساعت تا میدان کودک مسیر رفت و برگشت)، بلوار اصلی شهرک دانشگاه (مسیر رفت و برگشت)، بلوار کارگر غربی از میدان کارگر تا خیابان ۱۳ رشد (رفت و برگشت)و بلوار شهید هاشمی از پلیس راه تا میدان انقلاب (رفت و برگشت) است.

وی ادامه داد: در همین راستا عملیات خط کشی بلوار هاشمی از ۲۲ بهمن تا ملاشیه (رفت و برگشت)،بلوار اصلی گلستان،خیابان فروردین، بلوار فنی و حرفه ای از میدان چهار اسب تا میدان لوله سازی (رفت و برگشت)، بلوار مدرس از چهار اسب تا روگذر چهارشیر، بلوار مدرس از روگذر چهارشیر تا میدان نخل (رفت و برگشت) نیز انجام شد.

همچنین خط کشی بلوار ساحل شرقی از پارک شهروند تا پارک ربیع (رفت و برگشت)، خط کشی مسیر پل هشتم از ابتدای پل تا چراغ فرمان پیچ استادیوم (رفت و برگشت)، پل چهارم از ابتدای پل تا میدان سه گوش (رفت و برگشت)، پل هفتم از ابتدای پل تا تقاطع چمران (رفت و برگشت) و مسیر پل پنجم از میدان دانشگاه تا زیر گذر شریعتی (رفت و برگشت) نیز از دیگر اقدامات صورت گرفته است.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز همچنین اضافه کرد: مسیر ورودی زرگان تا میدان فرودگاه و مسیر ساحل غربی از پل ششم تا پل سوم نیز در دستور کار قرار دارد که تا پایان سال جاری انجام خواهد شد.

 

 

نویسنده خبر: ل صفی خانی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها