اخبار
 انتشار: 21 اسفند 1397
   مشاهده: 213

  برگزاری هشتمین جلسه کارگروه فنی حوزه حمل و نقل و ترافیک در بخش اتوبوسرانی

  هشتمین جلسه کارگروه فنی حوزه حمل و نقل و ترافیک در بخش اتوبوسرانی به منظور بررسی موضوع بهره برداری از ایستگاه های ریل باس و اجرای شکست خطوط برگزار شد.

به گزارش اداره ارتباطات معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز، روز گذشته جلسه کمیته فنی اتوبوسرانی، با حضور معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز، مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز، مدیر کل مهندسی و ایمنی ترافیک و جمعی از مدیران و کارشناسان حوزه ترافیک در خصوص بررسی وضعیت حمل و نقل همگانی و بررسی بهره برداری از ایستگاه های ریل باس و اجرای شکست خطوط در سالن جلسات اتوبوسرانی برگزار شد.

محمود لویمی بیان کرد: باید هرچه سریعتر تمامی ایستگاه های ریل باس به ویژه دو ایستگاه ریل باس دانشگاه آزاد و دانشگاه پیام نور تکمیل شده و مورد بهره برداری قرار گیرند تا به صورت رسمی ریل باس درون شهری اهواز جهت جابجایی مسافر افتتاح شده و فعالیتش را شروع کند.

لویمی ادامه داد: اجرای شکست خطوط هم باید سریعا انجام شده و موضوع تعیین نرخ بلیت در اجرای شکست خطوط به صورت کامل مورد بحث و بررسی قرار گیرد. همچنین اقدامات لازم جهت اجرای خطوط آنتنی که در دستور کار قرار گرفته است همزمان با شروع کار ریل باس انجام شود.

 وی افزود: اصلاحات هندسی، سرپناه ها، مسیر اتصال عابرین پیاده به ایستگاه های ریل باس، پیاده راه، مسیر دوچرخه، تابلوهای راهنمای مسیر و نیز مسیر حرکت اتوبوسهایی که مقرر است جابجایی خطوط منتهی به ریل باس را پوشش دهند سریعا طراحی و اجرا شود.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز در پایان با اشاره به اهمیت بهسازی ترمینالهای آزادگان و فهمیده، تاکید کرد: هر چه سریعتر جزئیات و طرح معماری این دو پایانه تهیه و توسط اعضای کارگروه فنی بررسی شود.

نویسنده خبر: ل صفی خانی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها