اخبار
 انتشار: 23 اسفند 1397
   مشاهده: 186

  نصب 200 وسیله ورزش همگانی در سطح شهر توسط معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی

  به گزارش اداره ارتباطات سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی، احمد سراج معاون شهردار و رئیس این سازمان از نصب 200 وسیله ورزش همگانی در سطح پارک ها و بوستان های شهر اهواز خبر داد.

احمد سراج با اعلام خبر فوق اظهار کرد: با برنامه ریزی های صورت گرفته از ماه گذشته خرید و نصب 200 وسیله ورزش همگانی در سطح شهر در دستور کار قرار گرفته است.

وی ادامه داد: نصب وسایل ورزشی فوق با محوریت درنظر گرفتن مناطق کم برخوردار صورت پذیرفته است.

رئیس سازمان ورزشی تصریح کرد: از جمله اولویت های سازمان، رسیدگی به درخواست های مردمی در خصوص استفاده از وسایل ورزش همگانی است. به صورت روزانه شاهد آن هستیم که شهروندان در سنین مختلف با حضور در پارک ها و بوستان ها ورزش می کنند. در همین راستا با نصب گسترده وسایل ورزش همگانی، سعی بر آن بود که شهروندان بتوانند با استفاده از این ظرفیت به خوبی ورزش کنند.

این مقام مسئول با بیان این که مقام معظم رهبری اهتمام به ورزش را بسیار جدی و مهم می دانند، افزود: در حال حاضر شاهد آن هستیم که بسیاری از پارک ها و بوستان های سطح شهر دارای وسایل ورزش همگانی می باشند.

سراج با تقدیر و تشکر از سایر معاونین فرهنگی اجتماعی ورزشی مناطق هشتگانه جهت پیگیری و شناسایی نقاط مناسب جهت نصب این وسایل ابراز امیدواری کرد: در سال جدید بتوانیم وسایل دیگری نیز به این مجموعه اضافه نماییم.   

 

نویسنده خبر: ع. نبوی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها