اخبار
 انتشار: 24 اسفند 1397
   مشاهده: 212

  پرواز پاراگلایدرها در اهواز برگزار می شود

به گزارش اداره ارتباطات سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری، احمد سراج، معاون شهردار و رئیس این سازمانی از پرواز پاراگلایدرها جهت شهروندان در روز جمعه مورخ 24 اسفند خبر داد.

   احمد سراج با بیان خبر فوق اظهار کرد: برای اولین بار با همت معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز یک دوره پرواز پاراگلایدر جهت شهروندان در پارک مالیات در روز جمعه مورخ 24 اسفند ماه برگزار می شود.

وی ادامه داد: این برنامه که بر فراز رودخانه کارون صورت می پذیرد با همکاری و هماهنگی انجمن های ورزشی استان و کمیته ورزش های هوایی اجرا می شود.

معاون شهردار این اقدام را در ادامه برنامه های معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری با هدف استفاده از سایر ظرفیت های ورزشی موجود در اهواز دانست و افزود: اهواز دارای امکانات ورزشی بسیار مناسبی است که معاونت در این راستا سعی کرده بسترسازی لازم را ایجاد نماید.

سراج از عموم شهروندان دعوت کرد تا در روز جمعه مورخ 24 اسفند ماه، ساعت 9 صبح جهت حضور و تجربه پرواز با پاراگلایدر در پارک مالیات واقع در منطقه 4 شهرداری حضور بهم رسانده و ابراز امیدواری کرد: این برنامه ورزشی مهیج و پر طرفدار به خوبی مورد استقبال شهروندان قرار گیرد.

به اطلاع می رساند برنامه ورزشی پرواز پاراگلایدر با همکاری معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز صورت می پذیرد.  

نویسنده خبر: ع. نبوی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها