شماره: 18606
1393/02/03
مراسم ورود 9 دستگاه اتوبوس جدید به ناوگان حمل و نقل عمومی
مراسم ورود 9 دستگاه اتوبوس جدید به ناوگان حمل و نقل عمومی

آیین افتتاح و آغاز بکار 9 دستگاه اتوبوس اسکانیا با حضور مسئولین و شهردار کلانشهر اهواز برگزارشد.
  به گزارش رسارا سید خلف موسوی شهردار کلانشهر اهواز استفاده از توانمندی های بخش خصوصی در حمل و نقل عمومی را تنها راه حل برای شهرداری اهواز برشمرد و افزود ، با توجه به تقاضا جهت استفاده از حمل و نقل عمومی و درآمد حاصل از این بخش ، از سرمایه گذاران خوزستانی خواست تا در این عرصه قدم بردارند.
   سید خلف موسوی ، با اشاره به اینکه استقبال از حمل و نقل عمومی با ارائه کیفی خدمات ، ارتباط مستقیم و تنگاتنگی دارد گفت ، این 9 دستگاه اتوبوس گام اول است و تلاش میکنیم منابع مالی جهت خرید 40 دستگاه اتوبوس جدید را فراهم آوریم. 
  محمد رستم منش مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی بعنوان میزبان برنامه ضمن عرض خیرمقدم به شهردار ، مسئولین و میهمانان حاضر افزود : تحقق توسعه و نو سازی ناوگان اتوبوسرانی کلانشهر اهواز از رویکردهای مهم سازمان است و رساندن وضعیت حال حاضر ناوگان اتوبوسرانی به حد مطلوب و استاندارد از برنامه هایی است که به جد از سوی سازمان دنبال می شود تا بتوانیم زمان انتظار مسافر را کاهش دهیم.
رستم منش از اقدامات اولیه جهت خرید 40 دستگاه اتوبوس جدید خبر داد و گفت : در این خصوص فقط منتظر تأمین هزینه هستیم تا انشاالله در زمانی بسیار کوتاه در چرخه حمل و نقل عمومی کلانشهر اهواز شاهد تحولی مناسب باشیم.
در ادامه سرکار خانم آذر زمانپور ، عضو محترم شورای اسلامی شهر به نمایندگی از کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورا از تلاش های مدیرعامل و پرنسل سازمان اتوبوسرانی تقدیر و تشکر نمود و گفت ، امید وار هستیم کیفیت خدمات ارائه شده با افزوده شدن تعداد اتوبوسها ی بیشتر تحقق یابد.
در پایان یادآور میشود این جشن در پایانه شهید فهمیده و با حضور سید خلف موسوی شهردار ، معاونین شهردار، عضو محترم شورای اسلامی شهر و مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی اهوازبرگزار گردید. 

حق انتشار محفوظ است ©