شماره: 222528
1397/05/30
فاز اول پروژه شبکه توزیع آب خام پارک شهروند به پایان رسید
فاز اول پروژه شبکه توزیع آب خام پارک شهروند به پایان رسید

اجرای عملیات شبکه توزیع آب خام پارک شهروند با پیگیری های مکرر شهردار اهواز ظرف مدت یک ماه به پایان رسید.

  حمید امیری فرد مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت: با عنایت به دستور شهردار محترم اهواز مبنی بر اجرای طرح جامع شبکه آب خام کلانشهر اهواز، عملیات اجرای فاز اول شبکه توزیع آب خام پارک شهروند واقع در منطقه سه به پایان رسید.

امیری فرد با بیان اینکه پارک شهروند فاقد شبکه آبیاری بوده است، افزود: متاسفانه پارک شهروند به دلایل متعددی طی چهار سال فاقد شبکه آبیاری بوده و تنها بعضی از مناطق آن با تانکر آبیاری می شده است، که خوشبختانه با پیگیری‌های مکرر شهردار اهواز و تأمین اعتبار پروژه آغاز عملیات اجرای انتقال شبکه توزیع آب خام به تنها پارک جنگلی اهواز شروع شد.

وی با اشاره به اینکه این پروژه ظرف مدت یک ماه به اتمام رسیده است، ادامه داد: در این پروژه اقداماتی از قبیل لوله پلی اتیلن به متراژ چهار هزار 279 متر، حفاری، احداث حوضچه بتنی، تخریب و برش آسفالت، تهیه ماسه بادی، تسطیح محل حفاری، بتن ریزی، تهیه شیرآلات و اتصالات و جوشکاری با هزینه ای بالغ بر دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال انجام گرفته است.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اهواز در پایان خاطرنشان کرد: طراحی فاز دوم عملیات اجرایی شبکه توزیع آب خام پارک شهروند نیز به اتمام رسیده است و بعد از بررسی و برآورد هزینه پروژه، اسناد مناقصه آن در سایت شهرداری اهواز منتشر خواهد شد.

حق انتشار محفوظ است ©