شماره: 250735
1397/10/15
مدیر عامل سازمان پارکها: نمایشگاه گل و گیاه بصورت علمی برگزار می‌شود
مدیر عامل سازمان پارکها: نمایشگاه گل و گیاه بصورت علمی برگزار می‌شود

 چهارشنبه گذشته جلسه ای با حضور رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی کلانشهر اهواز، مدیرعامل سازمان پارکها، کارشناس معاونت فرهنگی شهرداری اهواز، معاونین و کارشناسان سازمان پارکها در خصوص برگزاری دومین نمایشگاه گل و گیاه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی اهواز برگزار شد.

حمید امیری فرد مدیرعامل سازمان پارک‌ها ضمن خیرمقدم به مدعوین گفت: این سازمان طبق توافق صورت گرفته با شرکت مجری برگزاری نمایشگاه گل و گیاه، در تاریخ ۲۷ دی ماه سال جاری دومین نمایشگاه گل و گیاه اهواز را اجرا خواهد کرد.
وی با رونمایی از پوستر دومین نمایشگاه گل و گیاه اهواز افزود: در این نمایشگاه دوسالن مخصوص فروش و ارائه محصولات مرتبط با فضای سبز و یک سالن بصورت اختصاصی به صنایع دستی تعلق خواهد گرفت. در کنار این نمایشگاه برنامه های فرهنگی نیز از سوی معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری اهواز ارائه خواهد شد.
این مقام مسئول در ادامه با اشاره به حضور مناطق هشتگانه در غرفه شهرداری اهواز جهت ارائه عملکرد خود اضافه کرد: سمینار تخصصی ویژه علاقمندان در تاریخ ۲۹ دی ماه با حضور اساتید برجسته دانشگاه رامین و مرکز تحقیقات خرما به صورت ورکشاپ برگزار خواهد شد و مقاله هایی با موضوعات ریزگردها، کنترل آلودگی هوا به وسیله فضای سبز شهری، خاکشناسی، چمن و آموزش نحوه کاشت ارائه می‌شود.
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اهواز با بیان اینکه این نمایشگاه به صورت علمی برگزار می شود و بار علمی آن می تواند کمکی برای شهروندان باشد اظهار کرد: ظرفیت این نمایشگاه جهت ارائه خدمات فضای سبز و فروش گل و گیاه و ادوات باغبانی به مساحت ۲۰۰۰ متر مربع است که در اختیار تولیدکنندگان و صادرکنندگان گل و گیاه سراسر کشور قرار خواهد گرفت.
حمید امیری فرد در پایان خاطرنشان کرد: غرفه سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز و سازمان‌های مردم‌نهاد روزانه پاسخگوی مراجعه کنندگان و شهروندان در خصوص سوالات فضای سبز می‌باشد و آموزش کاشت نهال و حفظ و نگهداری از فضای سبز به همراه ارائه بروشورهای آموزشی از دیگر خدمات غرفه سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز می باشد.
سید ناصر موسوی نژاد رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر اهواز نیز در ادامه جلسه گفت: پیشنهاد می شود برای اولین بار غرفه ای در اختیار اعضای شورای اسلامی کلانشهر اهواز در این نمایشگاه قرار بگیرد تا اعضا بتوانند پاسخگوی سوالات شهروندان بوده و به خواسته های آنها رسیدگی کنند.

حق انتشار محفوظ است ©