شماره: 254088
1397/11/01
بازدید مسئولین از نمایشگاه گل و گیاه
بازدید مسئولین از نمایشگاه گل و گیاه

  سید محسن موسوی زاده عضو شورای اسلامی کلانشهر اهواز و عباس آبیار معاون مالی و اقتصادی شهرداری اهواز از غرفه سازمان پارکها در دومین نمایشگاه سراسری گل و گیاه اهواز بازدید کردند.

اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز خبر داد: روز گذشته همزمان با بازگشایی روز سوم نمایشگاه گل و گیاه، سید محسن موسوی زاده عضو شورای اسلامی کلانشهر اهواز و عباس آبیار معاون مالی و اقتصادی شهرداری اهواز از غرفه سازمان پارکها در دومین نمایشگاه سراسری گل و گیاه اهواز بازدید بعمل آوردند.
عباس آبیار معاون مالی و اقتصادی شهرداری اهواز ضمن تبریک به مناسبت برپایی این نمایشگاه بزرگ، گفت: سرمایه گذارها ترس داشتند اگر نمایشگاهی برگزار کنند با استقبال مردم روبه رو نشوند، اما خوشبختانه مردم نشان دادند که اینچنین نیست و از روز اول استقبال گرمی از نمایشگاه گل و گیاه شد .
وی با بیان اینکه برای اولین بار است که نمایشگاه گل و گیاه به این وسعت در اهواز اجرا می شود، خاطرنشان کرد: استقبال خوب شهروندان نشان از نبود یک مکان اختصاصی جهت ارائه تمام محصولات مرتبط با فضای سبز می باشد. لذا ما آمادگی داریم تا مکانی را در منطقه کیانشهر جهت ایجاد مجموعه گلفروشی ها با مشارکت بخش خصوصی احداث نماییم.
گفتنی است دومین نمایشگاه گل و گیاه کلانشهر اهواز با مشارکت بخش خصوصی و با شرکت 200 غرفه گل و گیاه، گیاهان دارویی و ادوات باغبانی و صنایع دستی از 27 دی ماه به مدت شش روز در محل دائمی نمایشگاه بین المللی اهواز دایر می باشد.

حق انتشار محفوظ است ©