شماره: 258624
1397/11/23
پیام تقدیر معاون شهردار از عوامل خدماتی و فرهنگی شهرداری اهواز
پیام تقدیر معاون شهردار از عوامل خدماتی و فرهنگی شهرداری اهواز

   حضور بی نظیر و پر افتخار یکایک ایرانی ها در بزرگترین جشنواره فجر انقلاب چهل ساله به حدی خیره کننده بود که جا دارد ملت بزرگ ایران را بهترین هنرمند و خلق کننده زیباترین جلوه های ویژه نامید.

روز گذشته جشنواره فجر انقلاب چهل ساله در خیابان های ایران به نمایش گذاشته شد و جای هیچ شکی باقی نمانده است که ملت بزرگ ایران شایسته دریافت تنها سیمرغ بلورین این جشنواره هستند.

امام راحل خمینی کبیر(ره) و امام خامنه ای(مدظله العالی) در حالی چهل منزل یکی پس از دیگری امت را رهبری کردند که استکبار جهانی چشم دیدن حتی یک صحنه از پیشرفت ها و سربلندی ایران را نداشت و اما خواست و مشیت الهی بر پیروزی و اقتدار ایران اسلامی بود.

روز گذشته پیرمرد اهوازی می گفت شرایط معیشتی سختی دارم اما با اعتقاد راسخ مانند چهل سال قبل آمدم و چگونه نمی آمدم در حالی که امروز گل هست و چهل سال قبل گلوله بود.

و اما به نوبه خود از همه کارگران زحمت کش خدمات شهری، رانندگان اتوبوس و تاکسی، عوامل آتش نشانی، همکاران در امور ارتباطات و سازمان های فرهنگی اجتماعی ورزشی و بسیج و زیباسازی و همچنین مناطق 8 گانه شهرداری اهواز که با زحمات شبانه روزی خود سهم خود را در این جشنواره بزرگ ملی به خوبی ادا کردند و ستاد اجرایی چهلمین فجر انقلابی شهرداری اهواز را سربلند کردند کمال تشکر و قدردانی را دارم.

حق انتشار محفوظ است ©