شماره: 274398
1398/02/10
عملیات گسترده پاکسازی و بهسازی بلوار ساحل غربی رودخانه کارون
عملیات گسترده پاکسازی و بهسازی بلوار ساحل غربی رودخانه کارون

   مدیر منطقه دو شهرداری اهواز از اجرای عملیات گسترده پاکسازی بلوار ساحل غربی رودخانه کارون از آثار گل و لای توسط نیروهای تلاشگر خدمات شهری منطقه دو خبر داد.

به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه دو اهواز، دغاغله در این رابطه بیان کرد: با طغیان رودخانه کارون شاهد موارد و مشکلاتی مانند احداث سیل بندها، آبگرفتگی و همچنین گل و لای و نخاله هایی که به واسطه بارندگی شدید و روان آب ها در سطح بلوار ساحلی بوجود آمده ، بودیم که با همت عوامل خدمتگزار و پرتلاش معاونت فنی و عمرانی و همچنین معاونت خدمات شهری منطقه دو اعم از معاونین، کارشناسان، مسئولان نواحی، نیروهای فضای سبز و خدمات این حوزه در کمترین زمان ممکن بمنظور پاکسازی این محور از هفته گذشته اقدام کرده و همچنان این روند ادامه دارد.
وی افزود: در این عملیات عوامل جهادی خدمات شهری با نظارت و برنامه ریزی جهت پاکسازی و بهسازی بلوار ساحلی منطقه دو حدفاصل پل کابلی و پل سیاه بصورت شبانه روز در حال رفت و روب و پاکسازی این مسیر از گل و لای و خاکهای بجامانده از احداث سیل بند هستند و تا کنون بیشتر نقاط این بلوار پاکسازی شده است.

مدیر منطقه دو ادامه داد: نیروهای منظر و فضای سبز شهری این حوزه نیز در تلاشند تا تمام فضای سبز بلوار ساحلی را که بر اثر خاکریزی جهت احداث سیل بند و ورود سیلاب تخریب شده، بهسازی کنند.
وی گفت: با توجه به ضرورت ارائه خدمات در نقاط مختلف سطح منطقه و فراهم آوردن نیازهای لازم در جهت برطرف کردن مشکل عبور و مرور وسایل نقلیه و عابران، ابتدا اولویت در بلوار ساحلی و پس از آن معابر و خیابانهای نقاط منطقه در دستور کار قرار گرفت.

حق انتشار محفوظ است ©