شماره: 289498
1398/04/24
خاک برداری رسوبات اطراف پارک جزیره
خاک برداری رسوبات اطراف پارک جزیره

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ حمید امیری فرد مدیرعامل این سازمان از پاکسازی و برداشت خاک های به جا مانده از سیل اخیر در اطراف پارک جزیره خبر داد.

    حمید امیری فرد مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت: با درایت استاندار خوزستان دکتر شریعتی و حسب دستور شهردار اهواز , رسوبات به جای مانده از سیل اخیر در اهواز که iپارک جزیره را فرا گرفته است، با همکاری سازمان آب و برق خوزستان و شرکت ملی نفت ایران لایروبی و خاکبرداری می‌شود.

وی عنوان کرد: حسب فرمایشات دکتر شریعتی استاندار خوزستان مبنی بر لایروبی و پاکسازی رسوبات اطراف پارک جزیره در رودخانه کارون، جلساتی در این خصوص با سازمان آب و برق خوزستان جهت پیگیری دستورات ایشان انجام شد.

ایشان با بیان اینکه ۱۵ کامیون از شرکت ملی نفت و حفاری اهواز جهت انتقال و خاکبرداری هماهنگ شده است، افزود: طبق دستور دکتر شریعتی، ۱۵ کامیون جهت انتقال خاکبرداری و رسوبات پارک جزیره از شرکت ملی نفت ایران و شرکت حفاری اهواز، جهت تسریع در این عملیات حضور خواهند داشت.

امیری فرد در پایان خاطرنشان کرد: طبق استعلام صورت گرفته از مناطق هشتگانه جهت درخواست خاک برای احداث پارک و عملیات‌های عمرانی، مقرر گردید؛ از خاکبرداری های صورت گرفته با توجه به درخواست های مناطق در مرحله های از پیش تعیین شده استفاده می گردد.

حق انتشار محفوظ است ©