شماره: 289734
1398/05/12
معارفه رییس جدید سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری اهواز
معارفه رییس جدید سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری اهواز

 جلسه تودیع رییس سابق و معارفه رییس جدید سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری اهواز برگزار شد.

به گزارش اداره ارتباطات سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی در این مراسم که با حضور آبیار معاون مالی و اقتصادی شهرداری اهواز و پرسنل این سازمان در محل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی تشکیل شد، حکم انتصاب عبدالامیر کمایی به عنوان رییس جدید سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری اهواز صادر شده ، قرائت و به وی ابلاغ شد.

رییس جدید سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری اهواز در این جلسه با تشکر از اعتماد شهردار اهواز بابت واگذاری این مسئولیت اظهار کرد: سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی یکی از مهم ترین سازمان های شهرداری است .

عبدالامیر کمایی ادامه داد: کلانشهر اهواز پتانسیل و ظرفیت زیادی برای سرمایه گذاری دارد ، که متاسفانه به دلایل زیادی نتوانسته ایم از این ظرفیت بهره لازم را ببریم و برای جبران عقب ماندگی ها باید تلاشی فراتر از سیستم اداری و کارمندی انجام داد تا بتوانیم خدمات متفاوت و جدیدی را به شهری که در آن زندگی می کنیم و به آن تعلق داریم، ارائه کنیم .

وی در ادامه گفت : آینده این سیستم به جذب سرمایه گذاری و سرمایه گذار گره خورده است .

رییس جدید سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های شهرداری اهواز خواستار همکاری بین بخشی جهت رسیدن به اهداف سازمان شده است و افزود:  با همکاری و همدلی و بهره مندی از سوابق و تجربیات پرسنل و مجموعه شهرداری بتوانیم با هم این بار بزرگ را به سر منزل رسانده و نگاه جدیدی را که لازمه توسعه شهر اهواز است، رقم بزنیم.

وی ادامه داد: رسیدن به این اتفاقات خوب نیازمند داشتن علاقه شخصی و انگیزه خاص است.

کمایی ضمن تشکر از زحمات انجام شده در پایان گفت: کلیه زحمات با رسیدن به نتیجه، شیرین می شود. بنده فردی عمل گرا هستم و نتیجه کار برای من مهم است .

در این مراسم عباس آبیار معاون مالی و اقتصادی شهرداری اهواز ضمن تشکر از تلاش های صفی خانی رییس سابق سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری اهواز گفت: استفاده از بخش خصوصی و سرمایه گذاری، راه نجات شهرداری و شهر اهواز است و این مهم باید از طریق این سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری اهواز  طی شود.

حق انتشار محفوظ است ©