شماره: 290180
1398/06/13
دیدار اعضای شورای اسلامی استان با مدیرعامل سازمان پارکها
دیدار اعضای شورای اسلامی استان با مدیرعامل سازمان پارکها

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ صبح روز گذشته سعید باوی عضو شورای اسلامی استان و سید گاطع موسوی عضو شورای اسلامی سوسنگرد با صالح عبدالهی مدیرعامل این سازمان دیدار کردند.

معصومی رئیس اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت: صبح روز گذشته سعید باوی عضو شورای اسلامی استان و سید گاطع موسوی عضو شورای اسلامی سوسنگرد با صالح عبدالهی مدیرعامل این سازمان دیدار کردند.

در این دیدار که تعدادی از کارشناسان و مدیران معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز نیز حضور داشتند، سعید باوی و سید گاطع موسوی ضمن عرض تبریک به جهت انتصاب مدیرعامل جدید، سازمان پارکها را یک سازمان منسجم و تخصصی دانستند و ابراز کردند با وجود فردی ارزشمند مانند مهندس عبدالهی در سمت مدیرعاملی این سازمان، انشاالله زمینه های پیشرفت و موفقیت سازمان پارکها بیش از پیش خواهد شد.

صالح عبدالهی نیز در ادامه ضمن خوش آمدگویی به مهمانان، سازمان پارکها را یک سازمان مستقل توصیف کرد و افزود: نظرات افراد در جهت پیشبرد اهداف سازمان بسیار ارزشمند است و ما از دوستان خود انتظار داریم در این زمینه همکاری خود را با ما داشته باشند و نقطه نظرات خود را در خصوص بهروری بهتر از فضای سبز و داشتن یک فضای سبز مناسب و در خور شایسته مردم بیان نمایند.

حق انتشار محفوظ است ©