شماره: 291094
1398/08/14
اجرای طرح حلقه صالحین در پایانه های مسافربری سیاحت
اجرای طرح حلقه صالحین در پایانه های مسافربری سیاحت

سید حمید مهدوی فرمانده بسج پایگاه مقاومت پایانه ای شهرداری اهواز از طرح حلقه صالحین در پایانه سیاحت خبر داد ...

   سید حمید مهدوی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج پایانه های شهرداری اهواز از طرح حلقه صالحین در پایانه سیاحت خبر داد و گفت: حلقه صالحین پایگاه بسیج پایانه ای شهرداری اهواز به منظور بهره وری از کارکنان جوان و در جهت آموزش های دینی برای اولین بار در پایانه سیاحت برگذار گردید و در این نشست مقرر شد که حلقه صالحین هر ماه یک بار تشکیل گردد. تا نسبت به پرسش و پاسخ های موضوعات دینی و تربیتی بر اساس دین مبین اسلام پاسخگو باشد.

وی گفت: مسئول جوان حلقه صالحین ضمن دوستی و رفاقت با گروه تشکیل شده. به حاضرین آموزش های دینی و تربیتی بر اساس دین در کلام و عمل را می آموزد.

فرمانده بسیج سازمان پایانه ای شهرداری اهواز پس از خاتمه نشست و نماز گروه حلقه صالحین از حجت الاسلام حیدری خواستند تا در خصوص 13 آبان بیاناتی را ایراد نمایند.

حجت الاسلام حیدری در خصوص 13 آبان گفت: 13 آبان یاد آور حماسه امام خمینی (ر ض)  می باشد که با تسخیر لانه جاسوسی امریکا، هیمنه امریکا را در منطقه شکست و عامل نمایش قدرت، جسارت و شجاعت ملت و کشور ایران در منطقه – بر این ابرقدرت را به منصه ظهور گذاشت

وی در ادامه افزود: تسخیر لانه جاسوسی عامل گردید تا مسیر اصلی کشور تعیین گردد و فکر تولید تا رسیدن به خودکفایی از همان روز اغاز گردید و تا کنون ادامه دارد.. 

جلسه حلقه صالحین با ذکر صلوات بر محمد و ال محمد خاتمه یافت.

   

حق انتشار محفوظ است ©