شماره: 292556
1398/11/16
برخورد شدید دو دستگاه خودرو پراید چهار مجروح برجای گذاشت
برخورد شدید دو دستگاه خودرو پراید چهار مجروح برجای گذاشت

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: برخورد شدید دو دستگاه خودرو پراید در منطقه پادادشهر چهار مجروح برجای گذاشت.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، مهندس ابراهیم قنبری اظهارکرد: شانزدهم بهمن ماه سال جاری ساعت 13 و 10 دقیقه با تماس تلفنی شهروندان به سامانه 125 ستاد فرماندهی سازمان خبر برخورد دو دستگاه خودرو سواری پراید با یکدیگر در منطقه پادادشهر اطلاع رسانی شد.
وی بیان کرد: آتش نشانان و گروه امداد و نجات با امکانات و تجهیزات کافی به محل حادثه اعزام شدند و مشاهده کردند که در جریان حادثه رانندگی چهار نفر از سرنشینان خودروها مصدوم و درون اتاقک خودروها گرفتار شده اند.
مهندس قنبری افزود: آتش نشانان علائم هشدار دهنده جهت جلوگیری از بروز حوادث احتمالی در مسیر قرار دادند و با بکارگیری تجهیزات تخصصی بدنه خودروها را بریده و مجروحین را از داخل خودرو ها خارج کردند و به امدادگران اورژانس 115 جهت درمان تحویل دادند.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در پایان اظهارکرد: آتش نشانان ایمن سازی های لازم را انجام دادند و خودرو ها را به حاشیه امن مسیر منتقل کردند. 

حق انتشار محفوظ است ©