شماره: 292752
1398/11/28
تقدیر  از مادر شهید حسین سماله
تقدیر  از مادر شهید حسین سماله

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز امروز صالح عبدالهی مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز با حضور در منزل خانواده شهید سماله از مادر این شهید بزرگوار تقدیر به عمل آورد.

     صالح عبدالهی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت: به فرموده مقام معظم رهبری زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست و با عنایت به فرموده رهبر معظم انقلاب و در راستای تقدیر و تکریم مقام شامخ مادر و روز زن جهت سپاسگزاری از رشادت‌های این مادر فداکار حضور بهم رساندیم.

وی از صبوری مادران شهدا یاد کرد و افزود: فرزندانی که جهت دفاع از کیان و سرزمین خود آماده جهاد هستند و حاضرند جان خود را فدای خاک و میهن خود نمایند، نشان از تربیت صحیح و سالم آنها در خانواده دارد.

عبدالهی با بیان اینکه در این روز سعی کردیم در کنار شما باشیم تا از زحمات شما تقدیر نمایم، اظهار کرد: تکریم خانواده شهدا از وظایف همه اقشار جامعه است. لذا تقدیر از مادری که جوان ۱۷ ساله خود را بیش از 35 سال پیش فدای ایران اسلامی کرده است تا ما الان اینجا راحت زندگی نماییم، وظیفه هر ایرانی می باشد.

در پایان صالح عبدالهی مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز با اهداء لوح تقدیر و هدیه از مادر شهید والامقام حسین سماله تقدیر به عمل آورد.

گفتنی است  این دیدارها از سوی معاونت فرهنگی پایگاه بسیج سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز در راستای تکریم خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان به صورت دوره ایی صورت می گیرد.

حق انتشار محفوظ است ©