شماره: 292769
1398/11/29
منزل مسکونی در چنگال آتش گرفتار شد
منزل مسکونی در چنگال آتش گرفتار شد

    منزل مسکونی در کوی شکاره 2 دچار آتش سوزی و شعله های سرکش آتش توسط آتش نشانان مهار شد.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، رئیس سازمان بیان کرد: بیست و هشتم بهمن ماه سال جاری ساعت ۱۹و 42 دقیقه با تماس تلفنی شهروندی با سامانه 125سازمان، خبر آتش سوزی منزل مسکونی واقع در کوی شکاره ۲ مخابره شد .
مهندس ابراهیم قنبری اظهار کرد: آتش نشانان پس از دریافت صدای آژیر ماموریت ، بلافاصله خود را به محل آتش سوزی رساندند .
وی در ادامه تصریح کرد: فرمانده عملیات پس از بررسی میدانی، نیروهای زبده آتش نشانی را وارد صحنه آتش سوزی کرد و دستور شروع به مهار آتش سوزی و نجات جان افراد گرفتار در درون آتش صادر کرد. همچنین گروهی دیگر از آتش نشانان پر تلاش جهت جلوگیری از گسترش و سرایت شعله های آتش به منازل همجوار اقدامات پیشگیرانه را انجام دادند.
رییس سازمان آتش نشانی  به همراه معاون عملیات و مدیران مناطق که نظارت مستقیم بر عملیات مهار آتش سوزی را داشتند، بیان داشت: در این حادثه آتش نشانان با تمام توان خود در کوتاهترین زمان ممکن شعله های آتش را مهار و از سرایت آتش به سایر اماکن مسکونی جلوگیری کردند.
وی اظهارکرد: در این حادثه یک نفر آتش نشان بر اثر تلاش فراوان در مهار آتش سوزی دچار مصدومیت تنفسی شد و جهت درمان به بیمارستان اعزام شد.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در پایان از تلاش و کوشش آتش نشانان و مردم محله که آتش نشانان را یاری کردند تقدیر و تشکر کرد.

حق انتشار محفوظ است ©