شماره: 294528
1399/03/11
تعمیر و بازسازی نور پردازی پل شهدای مدافع حرم اجرایی شد
تعمیر و بازسازی  نور پردازی پل  شهدای مدافع حرم اجرایی شد

   به دستور شهردار محترم  اهواز و به منظور ارتقای زیبایی منظر شهری تعمیر و بازسازی  نور پردازی  پل روگذر شهدای مدافع حرم تقاطع غیر همسطح  بلوار جواد الائمه توسط نیروهای فنی سازمان زیبا سازی انجام شد.

به گزارش اداره ارتباطات سازمان زیباسازی شهرداری اهواز نادربیت سیاح سرپرست سازمان زیباسازی دراین خصوص اظهار کرد: باتوجه به اینکه نورپردازی این پل در سال 1395 صورت گرفته بود، بعد از گذر زمان بر اثرنوسان برق و همچنین سرقت مکررکابل های پل ، سیستم نور پردازی از کار افتاده بود که تعمیر و بازسازی نور پردازی پل ذکر شده در دستور کار قرارگرفت و مشکل اتصالات برقی  توسط اکیپ فنی بررسی و رفع ایراد شد. تا این امر موجب دلپذیر کردن فضاو همچنین ایجاد جلوه بصری زیبا برای شهروندان عزیزشود.

سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری اهواز درپایان افزود: با توجه به این‌که این نورپردازی‌ها و زیباسازی‌ها با عوارض خود شهروندان تهیه و جزو اموال عمومی شهر است، انتظار می‌رود شهروندان احساس مسئولیت بیشتری داشته باشند و از اموال خود حفاظت و حراست کنند و خرده افرادی هم که اقدام به تخریب این اموال می‌کنند از سوی شهروندان مورد سرزنش قرار گیرند.

حق انتشار محفوظ است ©