شماره: 294783
1399/03/25
آغاز دور جدید نمایش های خیابانی پرفورمنس در اهواز
آغاز دور جدید نمایش های خیابانی پرفورمنس در اهواز

به گزارش امور ارتباطات معاونت و سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز، حجت الاسلام و المسلمین سید علی جزایری معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی اجتماعی از آغاز دور جدید نمایش های خیابانی پرفورمنس با موضوع پیشگیری از شیوع ویروس کرونا خبر داد.

   سید علی جزایری با اعلام خبر فوق گفت: نمایش های پرفورمنس به صورت گسترده در سطح معابر پرتردد، عابر بانک ها و جایگاه های پمپ بنزین آغاز شده است.
وی با اشاره به اهمیت و ضرورت رعایت هشدارهای بهداشتی در این خصوص ادامه داد: طبق برنامه ریزی صورت گرفته، 70 برنامه نمایش خیابانی در قالب پرفورمنس توسط هنرمندان اهوازی اجرا خواهد شد.
این مقام مسئول افزود: با توجه به هشدارهای مسئولان، سازمان به این نتیجه رسید از ظرفیت های خود با همکاری هنرمندان استفاده نماید. امروزه بحث شیوع کرونا در میان شهروندان بسیار جدی است و سازمان وظیفه خود می داند در این زمینه فعالیت نماید.
معاون شهردار به دیگر برنامه های سازمان در خصوص بیماری کرونا اشاره و عنوان داشت: هفته گذشته این معاونت مکاتبه مفصلی با سایر معاونت ها، مناطق هشتگانه و سازمان های تابعه شهرداری اهواز با موضوع جلوگیری از شیوع ویروس کرونا صورت داده و از روز گذشته ناظران سلامت معاونت جهت حسن انجام موارد مندرج در مکاتبه، بازدیدهای خود را آغاز نمودند.
جزایری با بیان این که سلامت جامعه شهروندی بسیار مهم است ابراز امیدواری کرد: امیدوار هستیم هرچه زودتر این بیماری ریشه کن گردد. معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری برنامه های فراوانی جهت ایام پیش رو درنظر دارد که در حال حاضر به علت هشدارهای بهداشتی مسئولان اجرای بسیاری از آن ها مقدور نمی باشد. با این حال سعی بر آن بوده در مواردی که امکانپذیر است با استفاده از سایر ظرفیت های سازمان و هم چنین بهره مندی از دیگر ظرفیت ها، از جمله مساجد، فعالان فرهنگی و گروه های خودجوش مردمی، هیئات و هنرمندان برنامه های متنوعی اجرا شود.

حق انتشار محفوظ است ©