شماره: 295173
1399/04/16
بازدید مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی اهواز از ایرانخودرو دیزل
بازدید مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی اهواز از ایرانخودرو دیزل

به گزارش اداره ارتباطات سازمان اتوبوسرانی اهواز: شرکت ایران خودرو دیزل تولیدکننده انواع وسایل نقلیه مانند اتوبوس، مینی بوس و ون در ایران است که سبزعلی از مجموعه آن دیدن کرد.
کورش سبزعلی مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز گفت :علیرغم شنیده های قبلی که گفته می شد هیچ اتوبوسی در کشور تولید نمی شود ولی هم اکنون شاهد تولید انبوه اتوبوس شهری در شرکت ایران خودرو دیزل هستیم .
سبزعلی که در سفری چند روزه با معاونین خود به پایتخت سفر کرده است ، توضیح داد : ضمن بازدید وسیع از کارخانه و خط تولید اتوبوس ، مینی بوس و ون ، دیدارهای جداگانه ای با مدیرعامل و مدیر فروش شرکت ایران خودرو دیزل داشتیم و این شرکت آمادگی خود را مبنی بر تحویل اتوبوس برای سه ماه پس از عقد قرارداد اعلام کرد.
مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی اهواز که با عزمی جهادی برای خرید و آوردن اتوبوس جدید به اهواز، پیگیری و تلاش می کند خاطرنشان کرد: در حال حاضر تولید اتوبوس در کشور وجود دارد و چند کلانشهر دیگر هم برای خرید آن اقدام کرده اند و ما امیدواریم این اتفاق مبارک برای کلانشهر اهواز که کمبود شدید اتوبوس در آن به چشم می خورد تحقق یابد.
وی در حاشیه این بازدید اظهار کرد : اگر در مدیران و مسئولین کشوری و استانی عزم و خواست جدی وجود داشته باشد ، انشاالله امسال اتوبوس جدید وارد اهواز می شود.
سبزعلی در پایان افزود: اتوبوس های کولردار بنز ۴۵۷ با کیفیتی بسیار بالا و چهره ای جدید در شرکت ایران خودرو دیزل درحال تولید است که جا دارد وزیرکشور ، استاندار خوزستان ، شهردار اهواز و دیگر نهادها و مسئولین امر برای خرید اتوبوس به سازمان اتوبوسرانی اهواز کمک کنند و نگاه ویژه ای به وضعیت نامطلوب حمل و نقل عمومی شهر اهواز داشته باشند تا بزودی شاهد ورود اتوبوس جدید در اهواز باشیم.

حق انتشار محفوظ است ©