شماره: 295313
1399/04/27
بازدید معاون امور عمرانی استانداری و معاون خدمات شهری شهرداری اهواز از پروژه های منطقه پنج
بازدید معاون امور عمرانی استانداری و معاون خدمات شهری شهرداری اهواز از پروژه های منطقه پنج

معاون امور عمرانی استانداری ، معاون خدمات شهری شهرداری اهواز و عوامل آبفا اهواز در خلال بازدید از طرح های عمرانی شهرداری به همراهی سیامک قضاوی زاده مدیر منطقه پنج و معاون فنی و عمرانی منطقه از پروژه های عمرانی منطقه (کوی ملاشیه) بازدید کردند.

به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه پنج اهواز، قضاوی زاده مدیر منطقه در ابتدای بازدید عبیات معاون امور استانداری و عالیپور معاون خدمات شهری شهرداری اهواز به همراه عوامل آبفا از پروژه های در حال اجرا کوی ملاشیه گفت : کارهای بسیار ارزشمند و زیر بنایی برای تغییرات کالبدی و فضایی در سطح منطقه در دست انجام است که این امور در کیفیت زیست و ارتقاء زندگی شهروندان تاثیر بسزایی خواهد داشت.
عبیات معاون امور عمرانی استاندار گفت: با توجه به موقعیت جغرافیائی منطقه که دارای مناطق برخوردار و کم برخوردار بوده ، می‌توان در اجرای پروژه‌های عمرانی با در نظر گرفتن این دو بخش ، اقدامات گسترده‌ای در جهت توانمندسازی مناطق کم‌برخوردار انجام داده و به توسعه شهر در جوانب مختلف کمک شایانی بعمل آورد.
وی همچنین بر اجرای سریع پروژه ها تاکید ورزیده و نقش آنها را در ساماندهی وضعیت ترافیکی و روان‌سازی مسیر ها تاثیر گذار دانسته و بیان داشت: همکاری بین بخشی و مشارکت یکی از مهمترین مقوله ها در تسریع و به بار نشستن پروژه ها می باشد که باید از این فرصت استفاده و در پیشبرد اهداف منطقه بهره جست.
معاون عمرانی استاندار فعالیت های گسترده و عمرانی در منطقه راحاصل یک برنامه ریزی خوب دانست و بر اهمیت نگاه برنامه محور در انجام پروژه های مختلف برای متوازن کردن فضاهای  شهری تاکید کرد و افزود : برای منطقه پنج شرایطی بهتر و امید بخشی متصور است.
پروژه های مورد بررسی این بازدید شامل:
*بازدید از احداث ایستگاه پمپاژ فاضلاب ملاشیه در قضبانیه که توسط شرکت ابفا در حال احداث است.
*بازدید از روند اجرایی پروژه زیرسازی معابر خاکی ملاشیه به تعداد ۳۵ خیابان به مبلغ ۲۰ میلیارد ریال توسط شهرداری اهواز.
*بازدید از وضعیت سرای محله ملاشیه که به دلیل طولانی شدن زمان احداث پیمانکار مربوطه ۴۸ شده و قرارداد قبلی خاتمه یافته و مقرر شده شهرداری مجدد نسبت به برآورد جدید و جذب پیمانکار اقدام کند.
معاون عمرانی استاندار درخصوص انجام کلیه پروژه های در دست اقدام تا پایان سال جاری تاکید نمود و از مدیر منطقه خواست مساحت و اعتبار پروژه های فرهنگسرا و زیرسازی و آسفالت ریزی خیابان های ملاشیه برآورد دقیق گردد و مکتوب ارائه شود.

حق انتشار محفوظ است ©