شماره: 295338
1399/04/28
بررسی وضعیت درآمدی منطقه پنج
بررسی وضعیت درآمدی منطقه پنج

جلسه کمیته درآمدی شهرداری منطقه پنج ، با حضور فتحی مدیرکل درآمد شهرداری اهواز ، اعضای کمیته درآمدی شهرداری اهواز , مدیر و معاونین منطقه برگزار شد.

به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه پنج اهواز، سیامک قضاوی زاده مدیر منطقه در این جلسه به بررسی وضعیت درآمد منطقه طی ماههای گذشته پرداخته و پیشنهادات لازم را در زمینه افزایش درآمد در ماههای پیش رو اعلام نمود و از همه همکاران، همفکری و تلاش جهت ارتقاء بخش درآمدی و به تبع آن ارائه خدمات مطلوب را خواستار شد.
وی خاطر نشان کرد: برای حصول درآمد و ایجاد درآمدهای پایدار علاوه از برنامه ریزی، همکاری و تعصب پرسنلی نیز لازمه کار می باشد.
فتحی مدیر کل درآمد شهرداری در این جلسه گفت: با هدف شناسایی و تدوین راهکارهای بهبود و افزایش درآمد، پیگیری مطالبات شهرداری و ایجاد راهکارهای جدید درآمد زایی ، از همه حاضرین در جلسه خواست با بکارگیری بیشتر ظرفیت ها و تلاش مضاعف برای تحقق درآمدهای پایدار و ناپایدار به منظور خدمت رسانی بهتر به شهروندان و اهداف سازمانی گام بردارند و تصمیماتی در این خصوص اتخاذ شد.
مدیر منطقه در خاتمه با اعلام اینکه ما باید با گسترش اقدامات در حوزه های عمرانی، خدمات شهری، فضای سبز و ارائه خدمات فرهنگی به شهروندان رضایت آنها را  کسب  نماییم، گفت: با ارائه خدمات مناسب به شهروندان و ترغیب آنها در پرداخت به موقع عوارض است که می توانیم برای عمران و آبادانی منطقه گام های موثری را برداریم.

حق انتشار محفوظ است ©