شماره: 295396
1399/05/03
اجرای طرح خدمات پاکسازی جهادی در کوی مهدیس در سطح منطقه ۸
اجرای طرح خدمات پاکسازی جهادی در کوی مهدیس در سطح منطقه ۸

ذبیح اله خدامرادی مدیر منطقه ۸ ، از اجرای طرح پاکسازی جهادی در کوی مهدیس در راستای بهبود و نگهداشت شهری با حضور کلیه عوامل و واحدها و نواحی مختلف معاونت خدمات شهری منطقه خبر داد .

به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه ۸ ، خدامرادی با اعلام خبر فوق گفت : طی طرح جهادی بهبود و نگهداشت شهری با برنامه ریزی معاونت خدمات شهری شهرداری اهواز و با بکارگیری ماشین آلات تخصصی معاونت خدمات شهری منطقه و دیگر مناطق از قبیل چندین دستگاه گریدر ، خاور و کامیون ، بابکت، نیسان ، ماشین جدول شوی مکانیزه و ... با حضور بیش از ۱۲۰ نفر از پرسنل خدماتی انجام شده است و اقداماتی از جمله تنظیف، شستشو، حذف زوائد بصری ، جمع آوری نخاله ، هرس ، چمن زنی ، حاشیه زنی و ... صورت پذیرفت .
وی عنوان کرد : طرح جهادی پاکسازی بعنوان یک طرح ویژه در راستای بهبود سیمای شهری ، حفظ و ارتقا سلامت شهروندان و حذف زوائد و نازیباییهای بصری اجرا می شود .
وی در پایان گفت : بهسازی سیمای سطح حوزه منطقه از اولویت هایی است که به شکل مستمر در دستور کار منطقه قرار دارد . زیرا تمام اهتمام شهرداری افزایش سطح خدمات رسانی به شهروندان و ارتقای سطح رضایتمندی و رفاه حال آن و نیز بهبود وضعیت بهداشتی سطح محلات است .

حق انتشار محفوظ است ©