شماره: 295440
1399/05/07
برگزاری جلسه کمیته درآمدی در شهرداری منطقه ۸
برگزاری جلسه کمیته درآمدی در شهرداری منطقه ۸

جلسه کمیته درآمدی شهرداری منطقه ۸ با حضور مسئولین درآمدی شهرداری کلانشهر اهواز برگزار گردید .

    به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه ۸ ، خدامرادی در این جلسه از زحمات پرسنل و مسئولین منطقه تشکر کرد و بر افزایش بازدهی و استفاده بهینه از تجربه و سرمایه انسانی موجود تاکید کرد .
خدامرادی از مسئولین واحدها خواست تا در چارچوب قانون عمل کرده و پرسنل شهرداری در اجرای وظایف و دفاع از حقوق شهرداری از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد .
وی افزود: نگاه ها در بحث در آمدزایی نباید به واحد خاصی معطوف شود بلکه ما از طریق گسترش اقدامات در حوزه های عمران ، خدمات شهری ، فضای سبز و ارائه خدمات فرهنگی به شهروندان می توانیم رضایت مردم را کسب کنیم.
مدیرمنطقه ۸ تصریح کرد : واحد درآمد شهرداری یکی از کلیدی ترین ارکان شهرداری می باشد و پویایی و کارایی بیشتر واحد درآمد منجر به ارائه خدمات بیشتر و مطلوب تر شهرداری می گردد .
در این جلسه موارد مختلفی از جمله  راهکارهای وصول مطالبات معوقه شهرداری منطقه ، تخفیفات ویژه خوش حسابی برای وصول عوارض و نیز وصول بدهی های شهروندان، تسریع در صدور پروانه های ساختمانی ، برگزاری منظم جلسات کمیته درآمد ، ارائه گزارش اقدامات انجام شده و پیشنهادات کاربردی توسط واحدها جهت افزایش درآمد و کاهش هزینه ها بصورت هفتگی به مدیر شهرداری ، به تصویب و امضا اعضا رسید .

حق انتشار محفوظ است ©