شماره: 295465
1399/05/09
تلاش بی وقفه و شبانه روزی پرسنل خدمات شهری شهرداری منطقه ۸
تلاش بی وقفه و شبانه روزی پرسنل خدمات شهری شهرداری منطقه ۸

تلاش بی وقفه و شبانه روزی پرسنل خدمات شهری منطقه ۸ ادامه دارد .
به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه ۸ ، ذبیح اله خدامرادی

به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه ۸ ، ذبیح اله خدامرادی به تشریح فعالیت های خدمات شهری منطقه در راستای بهسازی شهری و رفاه حال شهروندان در سطح منطقه پرداخت .
خدامرادی بیان کرد: در مجموعه شهرداری منابع مختلف و نیروهای انسانی بعنوان خادمین شهروندان به طور شبانه روزی در حال فعالیت بوده که اجرای پروژه های متعدد در بخش های مختلف مانند حمل و نقل و ترافیک ، خدمات شهری ، فرهنگی و عمرانی و فضای سبز و ... حاصل همین تلاش هاست .
وی گفت: واحد خدمات شهری بعنوان یکی از ارکان اصلی مدیریت شهری شهرداری ، باغ منظور پیشگیری از بحران ها در فصول مختلف سال، به پاکسازی ، رفت و روب، لایروبی و آهک پاشی و شستشوی جوی ها بصورت روزانه و هفتگی اجرایی می کند . همچنین جهت حفظ محیط زیست شهری و جلوگیری از آلودگی های زیست محیطی ، پرسنل زحمت کش این اداره اقدام به نظافت ، شستشو و پاکسازی خیابان اصلی و فرعی در سطح منطقه ، پاکسازی زمین های بی حصار، از بین بردن علفهای هرز و نیز نخاله برداری می نماید .
وی با اشاره به این موضوع که تنظیف شهر و جمع آوری زباله یکی از اصلی ترین درخواست های شهروندان است بیان داشت تمامی نیروهای خدمات شهری با توان و انرژی همیشگی خود مشغول فعالیت و خدمات رسانی به شهر و شهروندان در این حوزه می باشند و از آنجائیکه قرار دادن زباله در روز علاوه بر اینکه باعث بوجود آمدن آلودگی های زیست محیطی و نازیبایی منظر شهری خواهد شد . خاطرنشان کرد این منطقه اقدام به شستشوی هفتگی مخازن می نماید .
و در پایان خدامرادی بهبود کیفیت خدمات رسانی به شهروندان و رفع نیازهای آنان را هدف اصلی اداره خدمات شهری منطقه ۸ دانست و گفت از آنجائیکه همراهی شهروندان در نگهداشت شهر ضروری است پاسخگویی به درخواست های شهروندان باید با فعالیت های برنامه محور همراه باشد .
حق انتشار محفوظ است ©