شماره: 295475
1399/05/10
پیام تبریک مدیر منطقه ۸ بمناسبت فرارسیدن عید سعید قدبان
پیام تبریک مدیر منطقه ۸ بمناسبت فرارسیدن عید سعید قدبان

با فرارسیدن عید سعید قربان ، مدیر منطقه ۸ طی پیامی عید سعید قربان ، عید بندگی و مغفرت الهی را به عموم مسلمانان ، خصوصا همکاران و پرسنل محترم شهرداری تبریک و تهنیت گفت .

متن پیام تبریک :

عید قربان یاد آور عبور پیروزمندانه از آزمون سخت و سنگین الهی حضرت خلیل الرحمن (ع) است که با دل کندن از تمامی تعلقات دنیوی و قربانی کردن نفس سرکش ، راه و رسم طاعت و بندگی و گذشتن از خود و دلبستگی ها را به انسان می آموزد .
بزرگترین عید مسلمانان عید بندگی و نشانه ایثار ، عشق و اطاعت از فرمان خداوند بی هیچ قید و شرطی ، نشانه ایمان راستین به خالق یکتا و بی همتا می باشد .
وی در ادامه گفت : اگرچه شیوع ویروس منحوس کرونا فرصت حضور در بزرگترین مجمع عبادی سیاسی مسلمانان یعنی حج را سلب کرد . اما مسلمانان در تمام جهان ضمن گرامیداشت یادگار جاوید ابراهیم خلیل اله (ع) نغمه توحید سرداده و با دل و زبان در پیشگاه معبود عالمیان همه چیز را در برابر مقصد و مقصود پروردگار جهان کوچک و او را بزرگتر از هر وصفی می دانند .
روز دهم ذی الحجه الحرام ، عید سعید قربان جشن رهایی از اسارت نفس و شکوفایی ایمان و یقین را به همه شهروندان ، همکاران و پرسنل شاغل در شهرداری منطقه ۸ تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند منان مسئلت دارم در زیر سایه پیروی از معارف جوشان اسلامی همه را موید بدارد و در این روز فرخنده به همه مسلمانان در جوار قرب خود جایگاه شایسته عنایت فرماید .
حق انتشار محفوظ است ©