شماره: 296565
1399/07/17
حسینی زاده: قلب شهرداری، حوزه سرمایه گذاری است
حسینی زاده: قلب شهرداری، حوزه سرمایه گذاری است

سرپرست جدید سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری اهواز در جلسه معارفه خود، تاکید کرد: با نگاهی علمی و تخصصی، قلب شهرداری، حوزه سرمایه گذاری است.

    به گزارش امور ارتباطات سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری اهواز، در این جلسه که با حضور احمدی مدیرکل حوزه شهردار و سرپرست اداره کل ارتباطات و امور بین الملل و پرسنل این سازمان تشکیل شد، سیدکوروش حسینی زاده اظهار کرد: در کلیه جلسات مدیران کلانشهرها -که به اقتضای مسئولیتم در ادوار مختلف توفیق حضور داشته ام- حوزه سرمایه گذاری جایگاه ویژه ای در دستور کار قرار داشته است.

همچنین ایشان فرمودند: یکی از معیارهای مثبت هر کلانشهر، رفتار و عملکرد مدیریت شهری در زمینه سرمایه گذاری می باشد و چه بسا مدیران حوزه های سرمایه گذاری با گزارش ها و شرح هایی که ارائه می دهند باعث افتخار شهر و استان می شوند.

سرپرست جدید سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی تصریح کرد: در شرایط فعلی در حوزه مدیریت شهری، نهادهای اقتصادی علی الخصوص سرمایه گذاری حرف اول را می زنند. اگر بخواهیم علمی و تخصصی نگاه کنیم قلب شهرداری، حوزه سرمایه گذاری است.

حسینی زاده با قدردانی از کمایی-مدیرعامل سابق سازمان سرمایه گذاری- بیان کرد:  خوشبختانه در دوره  مهندس کمایی کارهای خوبی انجام شده و ریل گذاری مناسبی صورت پذیرفته است و انتصاب ایشان به عنوان معاون مالی و اقتصادی شهرداری و رییس هیات مدیره سازمان سرمایه گذاری، نوید حمایت های بیشتر از حوزه سرمایه گذاری را می دهد.

در ادامه ایشان ضمن تشکر از اعتماد شهردار محترم اهواز جناب آقای شاعری ابراز امیدواری نموده بتوانند اقدامات موثری در جهت توسعه و بهبود مدیریت شهری ایفا بنمایند.

سیدکوروش حسینی زاده در پایان تاکید کرد:  زمان  به شدت گذاراست و امیدوارم بتوانیم از این فرصت ها به نحو احسن استفاده ببریم.

در این جلسه همچنین احمدی مدیرکل حوزه شهردار بیان کرد: سمت ها و پست ها فرصت هایی هستند که انسان می تواند به کشور و مردم خدمت کند و این موضوع در جامعه دینی اهمیت ویژه ای می یابد.

مدیرکل حوزه دفتر شهردار ادامه داد: از آقای کمایی تشکر می کنم که در این مدت حرکت های جدیدی و نفس های تازه ای را در سازمان سرمایه گذاری ایجاد نمود و همین عملکرد خوب - که با همکاری مجموعه پرسنل این سازمان ایجاد شده-مورد توجه شهردار محترم قرار گرفت و سبب سپردن مسئولیتی بزرگتر از سوی شهردار به آقای کمایی شده است و امیدواریم بتوانیم از وجود ایشان در شهرداری مرکز بهره ببریم.

سرپرست اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اهواز با اشاره به سوابق سرپرست جدید سازمان سرمایه گذاری اظهار کرد: دکتر حسینی زاده مدیری مردم دار، پاکدست، تحصیلکرده، و محبوب بین مجموعه شهرداری است و امید است ایشان با هماهنگی و حمایتهای شهردار محترم اهواز و رییس محترم هیات مدیره سازمان و مجموعه کارکنان سرمایه گذاری ضمن تداوم کارهای قبلی، توسعه و رشد جدیدی را در این سازمان مهم و اثر گذار انجام دهند.

احمدی در پایان ضمن آسیب شناسی وضعیت مدیریت شهری در خوزستان و اهواز گفت: برای جبران عقب ماندگی ها در حوزه های مختلف، نباید صرفاً به کار در چارچوب وظایف اداری بپردازیم بلکه باید با داشتن عرق(تعلق خاطر) به استان و شهرمان بیش از گذشته کار کنیم.

گفتنی است  سیدکوروش حسینی زاده، مدیریت سازمان های تاکسیرانی و اتوبوسرانی و معاونت مالی اداری شهرداری منطقه یک را در سوابق و کارنامه خود دارد.

حق انتشار محفوظ است ©