شماره: 296660
1399/07/25
پیام تسلیت مدیرعامل سازمان پایانه های به مناسبت فرارسیدن ایام پایانی ماه صفر
پیام تسلیت مدیرعامل سازمان پایانه های به مناسبت فرارسیدن ایام پایانی ماه صفر

محرم از سفر آغاز شد با کاروان دل
صفر با رفتن خیرالبشر دل می‌سپارد جان

به گزارش  روابط عمومی سازمان پایانه ها، حسین کیانی قلعه سردی، مدیرعامل سازمان طی پیامی ایام سوگواری رحلت جانگداز  پیامبر اسلام حضرت محمد مصطفی (ص)، شهادت کریم آل طه امام حسن مجتبی (ع) و شهادت هشتمین ستاره تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا (ع) را تسلیت گفت.

متن این پیام بدین شرح است:

در واپسین روزهای ماه صفر دل های مسلمانان در سوگ ملکوتی خاتم مهربانی و رحمت، پیامبر عظیم‌الشأن اسلام (ص) و شهادت سبط اکبر و کریم آل طه امام حسن مجتبی (ع) و ذریه بزرگوارش حضرت ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا (ع ) است  و اینجانب  این ایام حزن و اندوه را به تمامی مسلمانان جهان به ویژه خانواده بزرگ شهرداری اهواز تسلیت عرض می کنم.

پیامبر اکرم(ص) به‌عنوان خاتم انبیا با کشیدن خط بطلان بر جاهلیت، مسیر و ادامه راه حقانیت را برای ما بسیار سهل و آسان کرد و درسی که همه ما باید از این ایام بگیریم این است که در مسیری قدم برداریم که رضای خدا، پیامبر و ائمه در آن باشد.تردیدی نیست که جامعه اسلامی و شیعیان با گام نهادن در مسیر عمل به فرامین نبی مکرم اسلام و ائمه معصومین (ع)، از گزند حوادث و مشکلات عدیده ای که بشر با آن دست به گریبان است، رهایی خواهند یافت.

امید است در سایه توجهات حضرت ولیعصر(عج) و عنایت خداوند متعال، توفیق پیروی از کلام حق و سیره اهل بیت (ع) در تمامی جنبه های زندگی به خصوص در راستای رشد و تعالی انسانیت را داشته باشیم. انشاءالله

حسین کیانی قلعه سردی

حق انتشار محفوظ است ©