شماره: 297331
1399/09/12
تلاش آتش نشانان اهوازی برای انجام هفت عملیات اطفا حریق و امداد و نجات
تلاش آتش نشانان اهوازی برای انجام هفت عملیات اطفا حریق و امداد و نجات

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: با تلاش آتش نشانان اهوازی هفت عملیات اطفا حریق و امداد و نجات در24 ساعت گذشته انجام شد.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، ابراهیم قنبری بیان کرد: یازدهم آذر ماه سال جاری ساعت یک و پنج دقیقه آتش سوزی ساختمان متروکه آتش نشانان را با امکانات و تجهیزات کافی راهی محل حادثه در منطقه گلستان خیابان نفت سه کرد.
وی افزود: ماموران آتش نشانی با ایمن سازی محل و با استفاده از 2 رشته لوله آبرسان شعله های حریق را مهار کردند.
قنبری با اشاره به واژگونی خودرو پراید درون کانال آب در منطقه بهارستان ساعت یک و 55 دقیقه بامداد تصریح کرد: آتش نشانان خودرو پراید را که در اثر بی توجهی به هشدارها و علائم خطر و به دلیل وجود مه غلیظ  در کانال آب واژگون شده بود را خارج کردند.
وی با بیان اینکه خوشبختانه این حادثه آسیب جانی نداشت اذعان داشت: آتش نشانان آتش سوزی کنتور برق منزل مسکونی ساعت 14 و 20 دقیقه در منطقه کوی مجاهد را اطفا کردند. ضمن اینکه با تلاش آتش نشانان حریق منزل مسکونی ساعت 18 و 9 دقیقه در منطقه کیانشهر و حریق منزل مسکونی ساعت 21 و 28 دقیقه در 10 متری مقیمی مهار و از پیشروی حریق جلوگیری شد.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در پایان به نجات یک مرد توسط آتش نشانان که در سبد بالابر خودرو جرثقیل درمنطقه گلستان خیابان فروردین ساعت 16 و50 دقیقه گرفتار شده بود اشاره و بیان کرد: ماموران آتش نشانی افراد یک خانواده درون خودرو ساناتا که درون آب گیر افتاده بود را ساعت 17 و سه دقیقه در منطقه بهارستان خیابان نخلستان نجات دادند.

حق انتشار محفوظ است ©