شماره: 297638
1399/10/03
مدیر عامل سازمان پارکها خبر داد؛ تولید 400 هزار نشاء گل های فصلی پاییزه و زمستانه
مدیر عامل سازمان پارکها خبر داد؛ تولید 400 هزار نشاء گل های فصلی پاییزه و زمستانه

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ صالح عبدالهی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز از تولید حدود 400 هزار نشاء پاییزه و زمستانه توسط نهالستان این سازمان خبر داد.

مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت: سازمان پارکها در اقدامی جهادی در مساحتی حدود هشت هزار متر مربع از نهالستان این سازمان اقدام به تولید حدود 400 هزار اصله نشاء و گل فصلی نموده است.
صالح عبدالهی با بیان اینکه این تعداد محدود به سازمان پارکها نمی باشد، عنوان کرد: این 400 هزار نشاء از سوی نهالستان سازمان پارکها تولید و در اختیار مناطق هشتگانه قرار گرفته است و البته مناطق نیز خود اقدام به خرید و کاشت گل های فصلی پاییزه و زمستانه نموده اند.
وی با اشاره به انواع نشاء های موجود در نهالستان این مجموعه، افزود: نشاء گل فصلی لادن، همیشه بهار، جعفری، گازانیا، اطلسی، قرانفل، کوکب، الیسوم گلدانی و لاله عباسی کیسه ایی از نمونه نشاء های تولیدی نهالستان سازمان پارکها می باشند.
عبدالهی در پایان خاطرنشان کرد: خوشبختانه حرکت خوبی از سوی مناطق جهت کاشت گل های فصلی صورت گرفته است و این سازمان نیز با عنایت به نقش راهبردی و استراتژیک خود در حوزه فضای سبز شهری، نظارت دقیقی بر روند کاشت نشاء و گل های فصلی و کیفیت آنها در مناطق هشتگانه خواهد داشت.

حق انتشار محفوظ است ©