شماره: 297850
1399/10/15
برگزاری بیست و هشتمین جلسه شورای معاونین ترافیک مناطق و کمیته فنی شبکه معابر
برگزاری بیست و هشتمین جلسه شورای معاونین ترافیک مناطق و کمیته فنی شبکه معابر

بیست و هشتمین جلسه شورای معاونین ترافیک مناطق و کمیته فنی شبکه معابر در خصوص بررسی مشکلات ترافیکی در سطح منطقه هفت شهرداری اهواز، برگزار شد.

به گزارش اداره ارتباطات معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز، جلسه ای با حضور معاون حمل و نقل و ترافیک، مدیر منطقه هفت شهرداری، رئیس پلیس راهور، معاون عملیات راهور و جمعی از مدیران و کارشناسان مربوطه در خصوص بررسی مشکلات ترافیکی در سطح منطقه هفت شهرداری اهواز، در دفتر مدیریت آن منطقه برگزار شد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز اظهار کرد: در این نشست، مقرر شد به منظور روان سازی ترافیک شهری، اصلاحات هندسی جزیره خیابان شوش جنب میدان حجت، دوربرگردان ضلع جنوبی و ضلع غربی میدان رمضان و مسیر راهبند میدان بار فروشان سابق (جنب پل نهج البلاغه)، همچنین اصلاح هندسی و تعریض خیابان علامه انجام شود.

عبدالامیر مجدم اضافه کرد: همچنین مصوب شد اقدامات لازم به منظور آرام سازی و نصب سرعتکاه، در ضلع شمالی میدان خلیج فارس و نیز پل ولایت به ورودی الصافی انجام گیرد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز در پایان تاکید کرد: می بایست به منظور رفاه حال شهروندان، هر چه سریعتر، همسان سازی درب منهول ها و حوضچه های فاضلاب و رفع نواقص اختلاف ارتفاع آنها در سطح منطقه هفت صورت پذیرد.

 

حق انتشار محفوظ است ©