شماره: 298028
1399/10/25
انجام 12 عملیات امدادی و اطفا حریق توسط آتش نشانان
انجام 12 عملیات امدادی و اطفا حریق توسط آتش نشانان

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: آتش نشانان 12 عملیات اطفا حریق و امداد و نجات را در 24 ساعت گذشته انجام دادند.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، ابراهیم قنبری بیان کرد: بیست و سوم دی ماه سال جاری ساعت 11 و23 دقیقه با تماس تلفنی شهروندی به سامانه 125 سازمان آتش سوزی خودرو پراید در مسیر یوسفی اطلاع رسانی شد.
وی علت حریق را اتصال برق سیم کشی موتور خودرو اظهار کرد و افزود: آتش نشانان با ایمن سازی محل و تجهیز خود به دستگاه های تنفسی شعله های حریق را مهار و از گسترش حریق جلوگیری کردند.
قنبری تصریح کرد: خودرو پژو ۴۰۵ ساعت ۱۶ و ۵۰ دقیقه در مسیر فرهنگ شهر خیابان ۱۳ رشد به علت سرعت بیش از حد و عدم کنترل توسط راننده به جدول خیابان برخورد کرد و واژگون شد. 
وی اظهارکرد: آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه با نصب علایم ترافیکی در مسیر و ایمن سازی محل حادثه از بروز حوادث احتمالی جلوگیری کردند. همچنین دراثر این حادثه یک عابر پیاده که زن ۶۰ ساله بود مصدوم و به اورژانس ۱۱۵ تحویل داده شد.
قنبری به مهار آتش سوزی کنتور برق منزل مسکونی ساعت 21 و 35 دقیقه در منطقه زیتون کارمندی خیابان فیلسوف توسط آتش نشانان اشاره و بیان کرد: آتش سوزی فضای سبز ساعت 18 و 2 دقیقه در جاده ساحلی با تلاش یک ساعته آتش نشانان اطفا شد.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در پایان اظهار کرد: آتش نشانان در هشت عملیات امداد و نجات افراد گرفتار در کابین آسانسور به علت نقص فنی آسانسور در مناطق کوی پلیس، زیتون کارمندی خیابان کمیل، خیابان 15 پاداد، کمپلو، آسیاباد خیابان نرگس، کوی نفت خیابان گلستان، گلستان خیابان اصفهان، شهرک آغاجری خیابان یک اطلسی موفق شدند 18شهروند را نجات دهند.

حق انتشار محفوظ است ©