شماره: 298090
1399/10/30
اجرای طرح شهید برونسی در پایگاه شهید حردانی سازمان ساماندهی مشاغل شهری
اجرای طرح شهید برونسی در پایگاه شهید حردانی سازمان ساماندهی مشاغل شهری

طرح شهید برونسی در پایگاه شهید حردانی سازمان ساماندهی مشاغل شهری با هدف حمایت از کالای ایرانی و رونق تولید اجرا شد.

با هدف حمایت از کالای ایرانی و رونق تولید؛

اجرای طرح شهید برونسی در پایگاه شهید حردانی سازمان ساماندهی مشاغل شهری

 

جلسه اجرای طرح شهید برونسی با هدف حمایت از کالای ایرانی و جهش تولید در پایگاه شهید حردانی برگزار شد.

به گزارش اداره ارتباطات سازمان ساماندهی مشاغل شهری طرح شهید برونسی با هدف حمایت از کالای ایرانی و رونق تولید از سوی پایگاه بسیج سازمان با حضور شیری معاون ساماندهی ،محیسنی پور فرمانده پایگاه بسیج ، حکمت معاون بهره برداری،دغاغله مسئول مطالعات و جمعی از بسیجیان سازمان در محل سالن جلسات برگزار شد.

محیسنی پور فرمانده پایگاه شهید حردانی ضمن تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه، از حضور کلیه مدیران و بسیجیان در برنامه حلقه صالحین و اجرای طرح شهید برونسی تشکر کرد.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از کالای ایرانی و نامگذاری سال 99 به جهش تولید، بیان کرد: ماموریتی از سوی بسیج برای حمایت از کالای ایرانی و تلاش به جهت تحقق فرامین رهبر معظم انقلاب داده شده است که امیدواریم در این مسیر موفق عمل کنیم.

وی در ادامه با معرفی شهید برونسی که به شغل کارگری مشغول بوده و در جنگ نیز حضور داشته و اکنون وی را نماد کارگری قرار داده اند و این طرح با نام این شهید اجرا شده است، خاطر نشان کرد: در دوران جنگ تحمیلی مردم با شغل های مختلف در کنار یکدیگر قرار داشتند و مقابل دشمن ایستادند اکنون جنگ تمام نشده بلکه نوع مبارزه تغییر کرده است .

محیسنی پور همه را موظف دانست تا به سهم خود کمک به تولید بهتر و رفع دغدغه مسئولین نظام کنند، و اظهار داشت: تا جایی که می شود باید هزینه های مصرفی را کاهش داد و از سویی باید راههای افزایش درآمد را ایجاد کرد.

حق انتشار محفوظ است ©