شماره: 299310
1400/01/14
انتصاب سرپرست معاونت سرمایه گذاری سازمان مشارکت ها
انتصاب سرپرست معاونت سرمایه گذاری سازمان مشارکت ها

طی حکمی و در جلسه ای، الماسی سرپرست سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی، امین لطیف التجار را به عنوان سرپرست معاونت سرمایه گذاری و مشارکتها منصوب و معرفی کرد.

   به گزارش امور ارتباطات سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری اهواز، در این جلسه که با حضور کارکنان این سازمان تشکیل شد، سرپرست این سازمان ضمن تبریک مجدد سال جدید، گفت: شهردار منتخب اهواز جناب آقای نوشادی اهمیت ویژه ای برای حوزه سرمایه گذاری قائل است و این مساله، مسئولیت ما را سخت می کند. پس باید از این امتیاز در جهت توسعه مشارکت های مردمی برای پیشرفت شهر نهایت بهره برداری را ببریم.

وی یادآور شد: هیچ شهری با عوارض و درآمدهای محلی و دولتی توسعه نمی یابد.

محمد سعید الماسی با اشاره به انتصاب اخیر خود اظهار کرد: آقای لطیف التجار از جمله بهترین نیروهای سازمان و شهرداری است و امیدوارم همه ی همکاران همچون قبل با وی همکاری لازم را داشته باشند.

سرپرست سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی ادامه داد: با توجه به فرصت اندکی که تا پایان این دوره مدیریت شهری داریم، باید بیش از قبل وقت بگذاریم تا ضمن به ثمر رساندن تلاش های انجام شده، چند پروژه مهم دیگر را هم آغاز کنیم.

محمد سعید الماسی تصریح کرد: منظور از پروژه مهم لزوماً یک کار با حجم وسیع با هزینه بسیار زیاد نیست. گاهی یک پروژه در مقیاس کوچک، می تواند رضایتمندی بالایی را در بین شهروندان ایجاد کند.

در پایان گفت:  لازم می دانم از زحمات و تلاش های آقای قضایی، معاون سابق این سازمان قدردانی کنم و برای وی در سمت های بعدی آرزوی سربلندی و موفقیت را دارم.

در ادامه این جلسه، سرپرست جدید معاونت مشارکت های سازمان ضمن تبریک مجدد سال جدید،  بیان کرد: از حسن ظن سرپرست محترم سازمان ، جناب آقای الماسی نسبت به اینجانب و نیز از زحمات و تلاش های آقای قضایی معاون سابق، سپاسگزاری می کنم.

امین لطیف التجار ادامه داد:  در گسترده وظایف، سازمان ما  برخلاف برخی از ادارات دیگر محدودیت ندارد و به عبارتی ما در برابر کل شهر و بسیاری از نیازهایش مسئول هستیم.

وی افزود: با توجه به اقدامات صورت گرفته، مشکلات اساسی اهواز و نظر مساعد شهردار، سال پرکاری را در پیش داریم که امیدوارم با همکاری و همدلی بین همکاران توانمند، از این شرایط با موفقیت عبور کنیم.

گفتنی است امین لطیف التجار پیش از این رییس اداره جذب سرمایه گذاری سازمان سرمایه گذاری و نیز معاونت سازمان فن آوری و اطلاعات شهرداری را بر عهده داشته است.

حق انتشار محفوظ است ©